Materiał Partnera

Edan – polski pionier w sprzedaży artykułów pozłotniczych i konserwatorskich.

Edan – polski pionier w sprzedaży artykułów pozłotniczych i konserwatorskich.

Przedsiębiorstwo Edan swoją działalność rozpoczęło w 1990 roku. Zlokalizowane jest w Krakowie, choć prowadzi także sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się w sprzedaży artykułów pozłotniczych oraz narzędzi konserwatorskich. Wyróżnia się szeroką ofertą skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów. Co znajdziemy w asortymencie przedsiębiorstwa Edan?

Złoto i srebro o szerokim zakresie zastosowań

Do wykonania metalicznych zdobień niezbędne są odpowiednie materiały. W ofercie firmy znajdziemy złoto i srebro w różnej postaci i o szerokim zakresie zastosowań.W pozłotnictwie najczęściej stosuje się złoto i srebro w płatkach i w proszku. Dzięki takiej formie uzyskuje się najpiękniejszy efekt przy zachowaniu maksymalnej precyzji. Równie popularne jest złoto i srebro muszelkowe, powszechnie stosowane w kaligrafii. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się także szlagmetal, który może stanowić doskonałą imitację popularnych metali szlachetnych. Do niepowtarzalnej dekoracji wykwintnych potraw deserów i napojów, przedsiębiorstwo Edan oferuje złoto i srebro jadalne. W asortymencie firmy znajdziemy także preparaty, które wykorzystuje się w najlepszych salonach pielęgnacji urody. Mowa o złocie i srebrze kosmetycznym, które dzięki swoim licznym właściwościom pielęgnacyjnym, mają dobroczynny wpływ na poprawę kondycji skóry każdego typu.

Artykuły pozłotnicze i konserwatorskie

W sklepie Edan zakupimy wszystkie niezbędne akcesoria pozłotnicze i konserwatorskie. Oferta jest naprawdę bogata i dostosowana do potrzeb osób, które zawodowo trudnią się rzemiosłem artystycznym, jak i dla amatorów, którzy zajmują się nim dla przyjemności. Asortyment przedsiębiorstwa obfituje w wysokiej klasy pulmenty i mixtiony. Znajdziemy tam również kredy pozłotnicze, które służą do zapraw pod zdobienia i specjalistyczne kleje. Do zabezpieczenia złoceń, nadania im dodatkowego połysku oraz pogłębienia ich barwy stosuje się lakiery i werniksy. W sklepie Edan dostępne są wysokiej klasy narzędzia pozłotnicze takie jak agat, punca, nóż pozłotniczy, poduszka pozłotnicza czy też różnego rodzaju gumki i gąbki, służące do dociskania płatków metalu do gruntu. Oprócz dużej liczby produktów, możemy liczyć także na profesjonalne doradztwo z zakresu ich zastosowania.

Artykuły malarskie

Edan to raj dla ikonopisarzy. W sklepia można kupić wszystkie niezbędne akcesoria, potrzebne do stworzenia dzieła sztuki.  Oferta bogata jest w różnego typu pędzle malarskie, rozpuszczalniki i oleje. Uznaniem artystów cieszą się zwłaszcza wysokiej jakości pigmenty greckie. Dostępne są w paście i w formie suchej. Wyróżniają się miałkością, wydajnością i pięknymi, nasyconymi kolorami.

Opracowanie:
Kraków, Szlak 8
tel. 12 632 69 90
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz