Materiał Partnera

Dzierżawa kserokopiarek – kiedy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Dzierżawa kserokopiarek – kiedy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Obecnie na rynku dystrybucji sprzętów biurowych, można spotkać się z opcją ich dzierżawy. Z takiego rozwiązania korzystają dzisiaj często szkoły, urzędy, czy szpitale, które redukują w ten sposób wydatek budżetowy. Opcja dzierżawy jest również opłacalna dla wielu przedsiębiorstw – zarówno tych raczkujących, jak i wielkich spółek! Ważne jest jednak to, aby umowy wypożyczenia sprzętów, zakładały również wliczony w czynsz serwis oraz doradztwo techniczne.

Idealne rozwiązanie na start!

Dzisiaj niemalże każda firma musi posiadać w swoich strukturach, chociaż jedną kserokopiarkę. Jest to ważne dla sprawnego obiegu dokumentacji, czy prowadzenia działań księgowość oraz fakturowania. Nie każdy nowy przedsiębiorca, posiada jednak odpowiednią ilość funduszy na to, aby kupować całkowicie nowy sprzęt. Warto w takich sytuacjach wybierać opcję dzierżawy na bardzo korzystnych oraz elastycznych warunkach, zamiast zaciągać wysokooprocentowane pożyczki, czy kupować używany sprzęt lub ten o słabych parametrach technicznych. Warto wiedzieć, że najlepsi dostawcy urządzeń biurowych, oferujący ich dzierżawę, zapewnią również możliwość ich wykupy w dowolnym momencie!

Opcja dla dużych biur

Z opcji dzierżawy sprzętu bardzo często korzystają również duże przedsiębiorstwa korporacyjne, czy też produkcyjne. Dzięki temu uzyskują one niezawodny, wytrzymały, a także pozwalający na zwiększenie tempa pracy sprzęt. Dzierżawa np. kserokopiarek, może dotyczyć zarówno dłuższej współpracy, zakładającej również wymianę wypożyczanego sprzętu na nowy po określonym czasie, jaki i krótszych umów. Rozwiązanie drugie jest stosowane często w okresach przedświątecznych, kiedy dane biuro musi swoje obroty pracy zwiększyć nawet o 100%. To wtedy dodatkowy sprzęt biurowy o wielu funkcjach i udogodnieniach – kompatybilność z systemami operacyjnymi i Internetem bezprzewodowym – pozwoli na uniknięcie zmniejszonej dynamiki wykonywania działań w biurze.

Z jakim dostawcą współpracować?

Dzisiaj na rynku sprzedaży sprzętów biurowych działa wiele firm. Tylko najlepsze z nich oferują jednak szerokie działania zarówno handlowe, serwisowe, jak i te związane z dzierżawą urządzeń. Jednym z polecanych podmiotów, który ma olbrzymie doświadczenie branżowe, jest kieleckie Biuro Expert s.c., które jest autoryzowanym dystrybutorem marki DEVELOP. To właśnie tam można uzyskać wysokiej jakości sprzęty: kserokopiarki, faksy, drukarki, niszczarki, czy też urządzenia wielofunkcyjne. Błyskawiczna dostawa, gwarantowanie stałej pomocy technicznej, oraz tanich materiałów eksploatacyjnych – np. tonerów – gwarantowane!

Opracowanie:
Kielce, Bodzentyńska 48
tel. 41 369 30 70
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz