Artykuł sponsorowany

Dzianiny do zadań specjalnych z firmy Mar-Pol

Dzianiny do zadań specjalnych z firmy Mar-Pol

Dzianiny przeznaczone na stroje służbowe mają wysokie walory użytkowe i estetyczne. Produkowane są w taki sposób, by zapewnić wysoką trwałość i komfort noszenia ubrań  z nich uszytych. W przypadku mundurów dla służb  ważna jest jednolitość, bo odzież ma tu też funkcję identyfikacyjną i nie może być odstępstw od normy. Produkcją doskonałej jakości dzianin przeznaczonych do szycia uniformów i mundurów dostarcza szwalnia Mar-Pol.

Dzianina na uniformy dla personelu

W wielu zawodach stosuje się specjalną odzież, która oprócz funkcji praktycznych, ma też na celu utrzymanie elegancji. Tak jest w przypadku uniformów dla branż restauratorskiej oraz hotelarskiej. Materiał,  z którego uszyta jest odzież dla ich personelu, nie jest zwykłą dzianiną. W produkcji uwzględnia się specyfikę i wymagania dla tej pracy, w której najbardziej istotny jest schludny wygląd pracowników. Z tego względu stroje dla personelu są wykonane z materiału, który jest wysoce odporny na brud i poddaje się łatwo zabiegom czyszczenia.

Jak mówi pracownik firmy Mar-Pol:

Dzianiny przeznaczone na uniformy dla branż, w których istotny jest nienaganny wygląd, muszą być łatwo spieralne i prasowalni.

Czysty i schludny wygląd buduje opinie o wykonywanych przez personel usługach, więc tylko taki materiał sprostać tym wymogom.

Materiał na mundury

Dzianiny mundurowe mają wysokie standardy jakości, bo praca którą wykonują użytkownicy tej odzieży, jest wymagająca. Walory użytkowe takich materiałów mają sprawiać, że wielogodzinne wykonywanie obowiązków w pełnym umundurowaniu nie będzie dodatkowym obciążeniem. Tutaj też istotne jest, by odzież podkreślała rangę wykonywanej pracy i dlatego łączy praktyczność z dystynkcją. W produkcji dzianin utrzymuje się wysoki reżim pod kątem:

  • jednolitości pod względem koloru i poziomu połysku;
  • wysokiego komfortu noszenia;
  • długowieczności materiału;
  • odporności na zniszczenie.

Takie materiały znajdują swoje zastosowanie w szyciu mundurów dla służb policyjnych, celnych, więziennych, straży pożarnej i miejskiej oraz dla wojska.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz