Materiał Partnera

Dystrybutor klimatyzatorów. Jakiej firmie warto zaufać?

Dystrybutor klimatyzatorów. Jakiej firmie warto zaufać?

Klimatyzatory, a także wentylatory i osuszacze, zapewniają komfortową temperaturę i wysoką jakość powietrza niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz. Aby inwestycja w klimatyzację była trafiona, warto poświęcić chwilę na znalezienie dystrybutora godnego zaufania. Jak go znaleźć i czym się wyróżnia? Znajdź dobrego dystrybutora klimatyzacji i ciesz się rześkim powietrzem w domu i w biurze.

Oferta dobrego dystrybutora klimatyzatorów. Co w niej znajdziemy?

Na swoją renomę firma może pracować wieloma metodami. Podstawą jest jednak oferowanie klientom wyłącznie produktów wysokiej jakości. Zwiększa to liczbę zadowolonych kupujących, minimalizuje liczbę reklamacji i napraw serwisowych. W przypadku znanych marek, które są silnie obecne na krajowym rynku, łatwiej też o sprawną obsługę i części zamienne. Bazując na dobrych jakościowo sprawdzonych produktach, dystrybutor oferuje swoim klientom wieloletnią trwałość i zadowolenie, które owocują licznymi poleceniami oraz dobrą opinią wśród konsumentów.

Dystrybutorem klimatyzatorów, który stawa na najlepsze marki i wysoką jakość urządzeń, jest Progress Klima. W ofercie tej firmy znajdziemy produkty: Fujitsu, Daikin, Mistubishi Electric, Kaisai, Panasonic czy LG. Tych marek chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - to światowi giganci, którzy wyznaczają trendy w dziedzinie nowoczesnych technologii. 

Dobry dystrybutor klimatyzacji pomoże nie tylko w zakupie!

Pewnie niejednokrotnie trafiłeś na niekompetentnego sprzedawcę, którego wiedza o produkcie ograniczała się do tego, co sam mogłeś wyczytać w specyfikacji. Dobry dystrybutor zna każdy swój produkt na wylot. Jest w stanie rzeczowo porównać podobne modele klimatyzatorów, pokazać Ci różniące je niuanse, które wpłyną na codzienne użytkowanie. Stale się doszkala i uzupełnia swoją ofertę o najnowsze rozwiązania. Jest specjalistą, znawcą, a nie tylko sprzedawcą.

Dobry dystrybutor to także firma, która pozostanie do Twojej dyspozycji po zakupie. W razie zwrotu lub reklamacji nie będzie robiła uników, lecz przeprowadzi Cię przez procedury, a z sytuacji wyciągnie wnioski na przyszłość, aby nie ustawać w podnoszeniu jakości obsługi. Zaoferuje Ci także gamę usług dodatkowych - montaże, przeglądy, serwisowanie klimatyzacji - tak abyś w każdej chwili wiedział, że nie zostaniesz sam, gdy pojawi się problem.

Dobry dystrybutor klimatyzacji wie, co sprzedaje, i ma zaufanie do swojej oferty. Wyraża się to np. w długości gwarancji. Progress Klima udziela jej nawet do 5 lat.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz