Materiał Partnera

Dyplomy na wyjątkowe okazje – papierowe, szklane, czy też drewniane!

Dyplomy na wyjątkowe okazje – papierowe, szklane, czy też drewniane!

Dzisiaj istnieje na rynku wiele firm, które oprócz pięknych dyplomów papierowych, tworzonych na wysokiej jakości wydrukach, są w stanie zaoferować eleganckie wyroby z drewna, czy też szkła. Mogą one być wręczane z różnych okazji, a z pewnością staną się niezwykłą pamiątką dla obdarowanej osoby. Dowiedz się zatem, kiedy warto wykorzystywać, dany typ eleganckich dyplomów.

Dyplomy papierowe

Dyplomy papierowe szczególnie polecane są szkołom, przedszkolom, a także innym instytucjom prowadzącym edukację. Można je wręczać uczestnikom olimpiad sportowych, czy też naukowych. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze firmy działające na rynku, są w stanie zaoferować niebanalne dyplomy, które będą wyróżniały się swoim nowoczesnym graficznym designem. Wręczając je dzieciom nie tylko będzie można rozpalić w nich ducha dalszej sportowej rywalizacji i chęci pogłębiania wiedzy, ale także będzie można obdarować je pamiątką na całe życie, które z sentymentem będą odświeżane w dorosłości.

Dyplomy szklane

Dyplomy szklane najlepiej sprawdzają się, jako podkreślenie zasług danego pracownika w firmie, czy całego przedsiębiorstwa w danej branży. Są to zatem idealne wyroby, które często wykorzystywane są na różnego typu galach biznesowych. Warto przy tym wiedzieć, że można je opatrzyć w napisy, wzory i grafiki, czy też cytaty oraz dedykacje. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i bardzo precyzyjnych metod grawerskich. Jeśli poszukujesz zatem ciekawego dyplomu, który będzie mógł zdobić biurka pracowników, czy też zostać umieszczony/powieszony w holu Twojej firmy, postaw na ten podświetlany niebieskim światłem LED. W połączniu ze szkłem daje to prawdziwie elegancki, a przy tym modernistyczny design. Świetnie sprawdzi się w hotelu, restauracji, czy salonie fryzjerskim i kosmetologicznym.

Dyplomy drewniane

Ostatnia polecana inspiracja dotyczy dyplomów drewnianych, które wręcza się wraz z etui, wyłożonym aksamitnym materiałem. Tego typu nagrody, najlepiej wręczać w przypadku różnego rodzaju zasług. Często na specjalne zamówienie zamawiają je urzędy gmin, które honorują swoich wyróżniających się obywateli, czy też uczelnie wyższe, nadające tytuły doktorskie i profesorskie. Do grupy klientów indywidulanych należą zaś głównie rodzice dzieci, które ukończyły politechniki bądź uniwersytety. Obrona pracy licencjackiej, magisterskiej, czy też inżynierskiej to wyjątkowe wydarzenie w życiu człowieka. Warto zatem w ten sposób wyrazić swoje wsparcie i uznanie.

Gdzie kupić dyplomy papierowe, drewniane lub szklane? 

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości, personalizowane technologią grawerską dyplomy szklane i drewniane, bądź odpowiednio przygotowywane graficznie dyplomy papierowe, zgłoś się do firmy Bill-Cup, która przyjmuje m.in. zamówienia internetowe. Dotyczą one także wykonawstwa trofeów sportowych, medali, statuetek, czy też różnego rodzaju artykułów reklamowych.

Opracowanie:
Poznań, Gąsiorowskich 3
tel. 501 455 577
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz