Materiał Partnera

Dwór Chotynia – informacje

Dwór Chotynia – informacje

Dwór Chotynia to miejsce bez wątpienia warte uwagi, szczególnie jeśli myślicie o organizacji konferencji, spotkania firmowego czy wystawnego wesela. Dlaczego warto wziąć pod uwagę właśnie tę lokalizację? Oto 5 faktów, które (mamy nadzieję) przekonają Was do skorzystania z usług Dworu Chotynia.

Lokalizacja

Chotynia to wieś leżąca w województwie mazowieckim (powiat Garwolin), na południowy wschód od Warszawy. Atutem Dworu jest usytuowanie niemal przy trasie łączącej stolicę Polski z Lublinem, w odległości około 80 km od Centrum Warszawy.


Klimat

Prawdziwą ozdobą miejscowości jest dwór z 1808 roku, który odrestaurowano gruntownie na przełomie XX i XXI wieku. Dwór Chotynia sięga swymi korzeniami do pierwszych lat XIX wieku. Jeśli macie ochotę przenieść się w czasy akcji „Pana Tadeusza” - nie zastanawiajcie się dłużej. To miejsce jest wprost stworzone do organizowania prawdziwych staropolskich wesel.


Kuchnia

Tak szlachetne w swym charakterze miejsce wymaga wyjątkowej oprawy. Również tej kulinarnej. Na szczęście w tym przypadku dworscy kuchmistrzowie (jak to wspaniale brzmi!) za każdym razem stają na wysokości zadania. Świeże i naturalne produkty, sprawdzone staropolskie i nie tylko przepisy plus możliwość spożywania potraw na tarasie, romantycznej altanie na wyspie albo przy zadaszonym grillu – to połowa sukcesu. Drugą są...


Wina

Dwór Chotynia to prawdziwa mekka dla miłośników winiarstwa. Czekają tu na nich najlepsze marki z całego świata sprowadzane przez prawdziwego konesera bachusowego napoju – Jarosława Cybulskiego. Sama degustacja, choć jest rozkoszą dla podniebienia, to nie wszystko. Prezentacje, szkolenia i warsztaty winiarskie to oferta, którą w tej kategorii Dwór Chotynia bije inne tego typu ośrodki na głowę.


Atrakcje

Są miejsca, które lepiej niż inne nadają się na organizację konferencji, imprez oraz eventów firmowych. Dwór Chotynia należy do tej właśnie grupy obiektów hotelowo-gastronomicznych. Tym, czy zwraca uwagę organizatorów tego rodzaju wydarzeń jest nie tylko dogodne położenie, bliskość stolicy, świetna kuchnia i komfortowe sale oraz pokoje hotelowe. Czynnikiem decydującym są atrakcje czekające na gości. A jest z czego wybierać. Oprócz wspomnianych warsztatów winiarskich, są także szkolenia kulinarne, możliwość skorzystania z szerokiej oferty masaży, a dla fanów bardziej nietypowego wypoczynku – kuligi, przejazdy bryczką czy... strzelnica.


Mamy nadzieję, że tym krótkim opisem wystarczająco zaostrzyliśmy Wasz apetyt na wyjazd do chotyńskiego dworu. Więcej informacji na temat tego zupełnie nietuzinkowego miejsca znajdziecie na stronie http://chotynia.pl

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz