Materiał Partnera

Drugie życie starej biżuterii ze złota.

Drugie życie starej biżuterii ze złota.
W naszych domowych szkatułkach z pewnością znajdziemy złotą biżuterię, która jest uszkodzona lub z innych powodów nie nadaje się do noszenia. Często szkoda nam ją wyrzucić lub leży ona bezużytecznie, zajmując miejsce innym świecidełkom. Tymczasem istnieje świetny sposób, by dać jej drugie życie lub po prostu na niej zarobić. Jaki?

Stwórz z niej coś nowego

Często starą biżuterię darzymy sentymentem i ciężko jest nam rozstać się z nią bezpowrotnie. Złoto, które od kilkunastu lat leży nieużywane, powoli niszczeje i traci swój blask. Nawet jeżeli biżuteria jest podarunkiem od naszej zmarłej prababci, nie warto trzymać jej schowanej głęboko w szafie, podczas gdy możemy dać jej drugie życie. Pomoże nam w tym jubiler, który przetopi złoto, a następnie stworzy z niego zupełnie nową ozdobę, zgodnie z naszym projektem. W ten sposób możemy cieszyć się starym złotem w nowej odsłonie. Na dodatek w całkiem atrakcyjnej cenie, ponieważ złotnik policzy nas tylko za swoją usługę, nie zaś za materiały. Bywa też tak, że nosimy tylko określony rodzaj złota. Od kilku lat bardzo dużą popularnością cieszy się na przykład białe złoto. Jeżeli mamy w domu trochę żółtego kruszcu, również możemy skorzystać z możliwości stworzenia z niego biżuterii w innym kolorze. Doświadczony jubiler z pewnością będzie wiedział, jakich mieszanek użyć, by uzyskać pożądany przez nas efekt.

Skup biżuterii

Starą, złotą biżuterię możemy również z powodzeniem spieniężyć. Złoto od zawsze było drogocennym i luksusowych kruszcem i jest tak do dzisiaj. W celu sprzedaży biżuterii dobrze jest udać się do sprawdzonego i uczciwego skupu. Jednym z nich jest np. Jubiler Brylant Południa, zlokalizowany  w Włocławku. Nie musimy nawet znać próby złota, ani wiedzieć, ile waży przyniesiona przez nas ozdoba. Wszystko to na miejscu sprawdzi za nas specjalista. Po dokładnym obejrzeniu biżuterii, jubiler dokona jej stosownej wyceny. Jeżeli zaakceptujemy podaną kwotę, konieczne będzie spisanie umowy oraz wybranie dogodnej dla nas formy płatności. Zarobić możemy także sprzedając biżuterię wykonaną ze srebra, ale trzeba mieć świadomość, że nie jest ono tak cenione jak złoto.

Brylant Południa

W ofercie pracowni jubilerskiej Brylant Południa znajdziemy także nową i używaną biżuterię, przeznaczoną do zakupu. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się tamtejsze obrączki ślubne, wykonane ze złota najwyższej próby. Brylant Południa oferuje także pożyczki pod zastaw na bezpiecznych warunkach. Firma od lat cieszy się dużym zaufaniem i szacunkiem klientów, którzy często korzystają z jej usług.

Opracowanie:
Włocławek, Warszawska 7 lok. 9
tel. 605 266 747
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz