Materiał Partnera

Drewno prosto z tartaku

Drewno prosto z tartaku

Dzisiaj klienci coraz częściej doceniają budowanie domów, mebli oraz wszelkich pozostałych konstrukcji z drewna. Gdy tylko możemy, sięgamy po naturalne materiały. Przybliżają one nas do natury, pozwalają zadbać o nasze zdrowie i możemy z nich stworzyć niemal wszystko. Nie ma nic lepszego niż drewno prosto z tartaku! Mamy pewność, że jest ono wysokiej jakości i zostało poddane odpowiedniej obróbce.

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Drewex to miejsce, które specjalizuje się w świadczeniu usług tartacznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci cenią wysoką jakość szukanych produktów a drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem, z którym coraz więcej osób chce pracować. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie doradzić wybór odpowiednich elementów drewnianych, oraz dostarczyć zamówienie dzięki własnemu transportowi.

Dlaczego drewno z tartaku?

Każdy, kto rozpoczyna budowę wie, że dobrze przygotowane drewno od sprawdzonego dostawcy to podstawa jej powodzenia. Z drugiej strony bali, słupów czy krokwi raczej nie dostaniemy w zwykłym markecie budowlanym. Tartak to miejsce, w którym drewno poddawane jest specjalistycznym procesom i dzięki wykorzystaniu odpowiednich maszyn oraz sprzętu odpowiednio przygotowane do użytku. Po konsultacji z klientem można każdy element zaimpregnować, ostrugać czy dociąć na wymiar zgodnie z życzeniem. Pierwsza decyzja dotyczy jednak tego czy drewno ma być suche czy mokre. Drewno z tartaku jest zazwyczaj wysuszone lub podsuszone naturalnie (schnie pozostawione na świeżym powietrzu w przeznaczonym do tego miejscu) lub w specjalnych zamkniętych pomieszczeniach, co skraca oczekiwanie na produkt końcowy. Klient może zakupić tańsze mokre drewno i samodzielnie je wysuszyć.

Oferta tartaku

Decydując się na usługi konkretnego tartaku warto sprawdzić jak bogatą ofertę ma dla swoich klientów. Drewex oferuje przede wszystkim deski podłogowe, panele, listwy, wyroby z drewna, więźby dachowe, łaty, drewno konstrukcyjne, drewno budowlane oraz krawędziaki. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców. Z naszych produktów można przygotować nie tylko więźbę dachową, ale i szkielety ścian, stropów oraz całych domów. Wysoka jakość produktów i dobry gatunek drewna sprawiają, że będą to konstrukcje trwałe i solidne. Deski i listwy wykorzystywane są przez naszych klientów do wyrobu mebli do domu i do ogrodu, wznoszenia konstrukcji, układania boazerii i wykańczania wnętrz w oryginalny sposób. Oferujemy również deski szalunkowe, które mogą sprawdzić się podczas przygotowywania fundamentów budowanego budynku. Deski tarasowe dzięki wykorzystaniu specjalistycznych maszyn do cięcia drewna będą prezentować się estetycznie na każdym balkonie, tarasie czy patio. Przy skomplikowanych projektach, które wymagają indywidualnych rozmiarów najmniejszych elementów przydadzą się nasze kantówki i krawędziaki. Pomogą precyzyjnie skonstruować każdy projekt!
Opracowanie:
Żar 51A
tel. 601 331 842
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz