Materiał Partnera

Drewno opałowe i kominkowe w ofercie firmy Łamacz

Drewno opałowe i kominkowe w ofercie firmy Łamacz

W wydajności materiału, jakim ogrzewamy nasz dom, decyduje jego jakość. Dlatego musimy dokonywać zakupu jedynie u sprawdzonych i doświadczonych dostawców. W ten sposób będziemy mieli pewność, że otrzymany produkt jest nie tylko wydajny, ale również bezpieczny do wykorzystania. Przyjrzyjmy się zatem bliżej ofercie drewna opałowego i kominkowego firmy Łamacz.

Materiały opałowe

Drewno opałowe to jeden z najtańszych materiałów opałowych, jakie są obecnie wykorzystywane. To także jeden z najpopularniejszych i najprostszych w stosowaniu. Do obsługi kotła na drewno wystarczy jedna osoba. Za jego stosowaniem przemawia także odnawialność tego paliwa – nowy opał powstaje w wyniku sadzenia drzew do tego przeznaczonych oaz mniejsze niż w przypadku węgla zanieczyszczenie powietrza.

Do zakresu działalności firmy Łamacz należy między innymi sprzedaż drewna – zarówno opałowego, ale i nie tylko. Dostępnych jest kilka rodzajów drewna, z których każdy jest profesjonalnie obrabiany, a także sezonowany w naturalny sposób – poprzez suszenie na wolnym powietrzu. To zapewnia długie i wydajne spalanie drewna.

Klienci mogą wybierać pomiędzy drewnem jesionowym, dębowym, akacjowym, bukowym, olchowym, drewnem brzozowym, a także drewnem iglastym.

Uzupełnienie oferty produktów stanowią drewno kominkowe, które będzie wspaniałym dopełnieniem każdego salonowego kominka, tworząc w nim przyjazną, rodzinną atmosferę. Idealnie sprawdzi się tu drewno pochodzące ze składu Łamacza.

Ponadto skład prowadzi sprzedaż, okorków, drewna na palety, drewna do wędzenia oraz rozpałki świerkowej – te dwa ostatnie pakowane są w worki o pojemności 40 litrów.

Prowadzone usługi

Oprócz sprzedaży węgla na opał i innego przeznaczenia, Łamacz ma w swojej ofercie liczne usługi, które doświadczona obsługa wykonuje sprawnie i szybko. Należy do nich przede wszystkim cięcie oraz Łupanie drewna na wymiar według życzeń klienta – przy pomocy profesjonalnego sprzętu – a także możliwość przechowania zakupionego drewna w optymalnych warunkach na terenie składu.

Firma oferuje też transport drewna pod wskazany adres na terenie Cieszyna, Skoczowa, Ustronia oraz Zebrzydowic. Przewóz drewna do klienta możliwy jest przy ilości transportowanego drewna nie mniejszej niż 1 metr przestrzenny. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Klienci mogą składać zamówienia telefonicznie oraz droga mailową. Jednak osobista wizyta w składzie pozwoli zobaczyć na własną rękę, jak dobrej jakości produkt oferuje Łamacz.

Opracowanie:
Cieszyn, Bielska 190
tel. 501 776 727
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz