Artykuł sponsorowany

Drewniany dom od Ecodom.pomorze.pl – na urlop i na co dzień

Drewniany dom od Ecodom.pomorze.pl – na urlop i na co dzień

Jeszcze do niedawna drewniane domki kojarzyły się nam z wakacjami nad jeziorem lub morzem. Drewniane chatki służyły nam przede wszystkim jako domki wakacyjne, w których mogliśmy odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i rozkoszować się wszechobecną naturą. Jednak obecnie drewniane domy cieszą się ogromną popularnością i coraz więcej osób decyduje się na drewniany dom całoroczny. Jakie są największe zalety rozwiązania oferowanego przez Ecodom.pomorze.pl?

Wyjątkowe zalety drewnianych domów

Drewno to wspaniały surowiec – naturalny, piękny i trwały. Znakomicie sprawdza się podczas budowy domu. Drewniane domy powstają znacznie szybciej niż te budowane metodą tradycyjną. Co więcej – koszty postawienia drewnianego domu są znacznie niższe niż murowanego. Nie dziwi zatem fakt, że drewniane budownictwo staje się coraz popularniejsze. Jednak na tym nie kończą się jego zalety. Drewniane domy są ekologiczne i zapewniają świetne właściwości izolacyjne, a drewno gwarantuje unikalny, bardzo zdrowy dla człowieka mikroklimat. Nie sposób nie wspomnieć także o walorach wizualnych drewna. Ten ciepły materiał wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę i fantastycznie współgra z innymi tworzywami – szkłem, betonem i kamieniem. Tego typu domy fantastycznie sprawdzą się także jako domki dla gości, które możemy postawić w swoim ogrodzie.

Drewniane domki całoroczne i letniskowe

Domki całoroczne wyposażone w szczelny i ekonomiczny system izolacji termicznej i wodnej w różnych rozmiarach, także z użytkowym poddaszem znajdziemy w ofercie cenionej firmy Ecodom.pomorze.pl. Domki tworzone przez firmę sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Równie ciekawą opcją są domki letniskowe, które wyróżniają się estetyką i funkcjonalnością. Domki są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, silne wiatry i uszkodzenia mechaniczne. Drewniane domki letniskowe to doskonały pomysł na dochodowy biznes – urlopowicze coraz chętnie spędzają czas na łonie przyrody, a nie w wielkich hotelach. Dlatego wynajem domków letniskowych może stać się znakomitą inwestycją. Tego typu obiekty sprawdzą się w każdym rejonie kraju. Dostępne są różne modele i rozmiary domków letniskowych drewnianych.

Drewniane budownictwo cieszy się stale rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego – drewno to wyjątkowy surowiec, który wyróżnia się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz estetyką. Z pewnością zachwyci wszystkich miłośników fauny i flory oraz ekologicznych rozwiązań. Drewniane domki letniskowe oraz całoroczne to znakomity sposób na dochodowy biznes. Pamiętajmy, żeby budowę tego typu obiektów zlecić doświadczonych fachowcom, którzy cieszą się renomą w branży.

Profesjonalne wykonanie

Firma Ecodom.pomorze.pl specjalizuje się w budowie domów mieszkalnych o konstrukcji szkieletowej. Wybierając usługi tej firmy, klienci mają pewność, że prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowy domów drewnianych, a terminy realizacji inwestycji zawsze są dotrzymane. Firma stosuje technologię prefabrykacji ścian budynków na własnej hali produkcyjnej, co pozwala przyśpieszyć budowę domu w stanie surowym zamkniętym do trzech tygodni, a w stanie deweloperskim do dwóch miesięcy.

Opracowanie:
Szklana Huta 17a
tel. 693 792 935
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz