Materiał Partnera

Drew-Pol – profesjonalne usługi tartakiem przewoźnym

Drew-Pol – profesjonalne usługi tartakiem przewoźnym

Od 2000 roku Drew-Pol nieprzerwanie świadczy wysokiej jakości usługi przecierania drewna. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży to dowód rzetelności i profesjonalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma oferuje usługi tartakiem przewoźnym, co zwiększyło jej mobilność i w efekcie rozszerzyło zakres jej działalności na całe województwo.

Oferta tartaku

Drew-Pol oferuje usługi przecierania kłód o średnicy sięgającej 0,9 metra i długości 8 metrów. Firma z dużą uwagą obserwuje rynek i analizuje potrzeby swoich klientów. W ten sposób Drew-Pol zauważył, że największy problem stanowi transport drewna do tartaku. Chcąc dać swoim klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie, firma poszerzyła działalność o usługi tartakiem przewoźnym.

Zwiększyło to mobilność tartaku i pozwoliło mu otworzyć się na klientów z całego województwa łódzkiego, gdzie prowadzi działalność. Przecieranie drewna u klienta to sposób wygodny i zapewniający wysoką jakość wykonanej pracy w terminie dogodnym dla klienta właśnie. To jego zadowolenie jest dla Drew-Polu najważniejsze.

Tartak służy fachową radą i pomocą we wszystkich kwestiach związanych z zakresem oferowanych usług. Szczególnie szerokie doradztwo prowadzi na temat wyboru więźby dachowej. Pracownicy z łatwością doradzą jaki typ wiązarów będzie odpowiedni do określonego typu dachu: więźba krokwiowa, więźba jętkowa, czy może więźba płatwiowo-jętkowa.

Ponadto, w ofercie tartaku znajduje się usługa demontażu dachów i rynien.

Profesjonalne podejście

Usługi tartaczne Drew-Polu stoją na wysokim poziomie. Dzieje się tak za sprawą wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy ze swobodą właściwą tylko doświadczonym profesjonalistom, posługują się specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem.

Wynikiem tego połączenia jest produkt wysokiej jakości – mocny i wytrzymały, dokładnie taki, jakiego oczekuje klient. Sam proces przebiega przy tym sprawnie i szybko.

Tartak przewoźny najnowszej generacji, jakim dysponuje Drew-Pol, może pracować stacjonarnie lub mobilnie. Zamontowany na specjalnie do tego przystosowanym pojeździe pozwala na dojazd do klienta w każdej chwili.

Ciągły rozwój

Drew-Pol nie spoczywa na laurach. Prawie dwadzieścia lat w branży to wynik ciężkiej pracy i zaangażowania. Tartak na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów. By im sprostać, nieustannie dąży do rozwoju. Osiąga go poprzez korzystanie z najnowocześniejszego sprzętu oraz udział pracowników w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz