Artykuł sponsorowany

Doświadczony doradca ubezpieczeniowy Tomasz Zaród

Doświadczony doradca ubezpieczeniowy Tomasz Zaród

W codziennym życiu mogą przydarzyć nam się nieprzewidziane wypadki, które mogą doprowadzić do różnego rodzaju problemów. Koszt usunięcia efektów ewentualnego wypadku drogowego może znacząco obciążyć nasz budżet. Odpowiednie ubezpieczenie uchroni nas przed tego typu kosztami, a polisa chroniąca nasze zdrowie i życie pozwoli spokojnie dochodzić do zdrowia, nie martwiąc się o finanse. Doświadczony agent ubezpieczeniowy Tomasz Zaród pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Ubezpieczenie na życie

Choć ubezpieczenie na życie nie jest obowiązkowe, to warto zapoznać się z korzyściami, jakie taka polisa ze sobą niesie. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy ubezpieczeniowego Tomasza Zaróda, który wyjaśni nam wszystkie aspekty dotyczące ubezpieczenia na życie i pomoże wybrać najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb ofertę. Dobranie odpowiedniej polisy, odpowiadającej naszym potrzebom jest kluczowe, gdyż nie każda polisa będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Ubezpieczenie na życie jest szczególnie ważne w przypadku osób będących głównymi żywicielami rodziny, gdyż jakikolwiek wypadek, który uniemożliwi takiej osobie zarobek, może doprowadzić do tragedii całej rodziny. Zabezpieczenie swoich bliskich jest możliwe dzięki odpowiedniej polisie na życie.

Polisa majątkowa

Ubezpieczenia nieruchomości są dość popularne, ale warto również zastanowić się nad ubezpieczeniem ruchomości. Na nasz majątek składa się wiele rzeczy i wszystko, co ma dla nas wartość, powinniśmy ubezpieczyć. Ubezpieczenie domu czy mieszkania, pozwoli nam uzyskać środki finansowe w razie pożaru, czy też innego rodzaju szkód, natomiast ubezpieczając ruchomości, możemy odzyskać ich wartość w razie kradzieży. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jakie ubezpieczenie majątku potrzebujemy, to z pomocą przyjdzie nam agent ubezpieczeniowy Tomasz Zaród, który specjalizuje się w doradztwie ubezpieczeniowym. Dużą zaletą tego agenta ubezpieczeniowego jest możliwość skorzystania z usług online, dzięki czemu nie musimy udawać się do konkretnego punktu, tylko możemy wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem załatwić przez Internet.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Wszystkie osoby poruszające się samochodami czy też innymi pojazdami są zobowiązane do posiadania ubezpieczenia OC. Jednak to ubezpieczenie chroni nas jedynie przed poniesieniem kosztów, jeśli spowodowaliśmy wypadek drogowy. Warto skorzystać również ubezpieczenia AC, czyli ubezpieczenia autocasco, które gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku uszkodzenia samochodu z własnej winy lub wpływu sił natury czy też aktów wandalizmu. W ramach ubezpieczenia komunikacyjnego znajdziemy również ubezpieczenie NNW (Następstw Niebezpiecznych Wypadków) oraz  Assistance, które kojarzy się głównie z holowaniem pojazdu, lecz jego zakres jest szerszy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz