Materiał Partnera

Dostawca kruszywa naturalnego – czym kierować się przy wyborze?

Dostawca kruszywa naturalnego – czym kierować się przy wyborze?

Założyliście firmę budowlaną lub remontową? Jesteście wykonawcami robót drogowych lub instalacji sieciowych? A może budujecie własny dom lub chcecie samodzielnie położyć kostkę brukową?  W każdym z tych przypadków musicie zdobyć odpowiednie kruszywo. Z jakiego źródła najlepiej je zamówić?

Kruszywa prosto z kopalni

Potrzebujecie piasku, żwiru, gliny albo ziemi? Z pewnością przeszukujecie już oferty firm zapewniających dostawę kruszywa. Pamiętajcie jednak, aby przed wyborem, upewnić się, że będą one wysokiej jakości. Radzimy skorzystać więc bezpośrednio z usług kopali. Dlaczego? Jej pracownicy doskonale znają wydobywane kruszywo, dlatego będą w stanie doradzić Wam najlepsze rozwiązanie do przewidywanych robót budowlanych. Ponadto będziecie mieć pewność, że zdobyliście towar z wiarygodnego źródła. Pośrednicy, w celu większego zarobku, mogą mieszać kruszywo z jego tańszym odpowiednikiem, co też przyczyniłoby się do pogorszenia jakości wykonywanych przez Was prac. Pamiętajcie również, że zamawianie kruszywa z kopani jest po prostu tańsze – nie będziecie musieli płacić opłaty należnej pośrednikowi. Przedsiębiorstwo, które możemy Wam polecić, to P.E.U BRZEZINKI 1, posiadające kopalnie o nazwie Brzezinki i Sątok. Asortyment oferowany przez firmę jest szeroki i zawiera piasek płukany, mieszankę żwirową, pospółkę, piasek podsypkowy, podsypkę gliniastą, glinę oraz ziemię. Kruszywa te – jak można przeczytać na stronie zakładu górniczego –znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie drogowym i mieszkaniowych, budowli instalacji sieciowych (gazociągów, wodociągów, kanalizacji, sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych), przy wykonywaniu nasypów, w budowie walów przeciwpowodziowych, produkcji mieszkanek i kostek betonowych oraz przy pracach wykończeniowych. Jeśli więc potrzebujecie różnego typu kruszyw, współpracując z tą firmą, zaoszczędzicie sporo czasu na szukanie innych dostawców, bo cały potrzebny towar zamówicie w jednym miejscu. I nie zapomnijcie zwrócić też uwagę na sprzęt, z którego korzysta kopalnia, gdyż jest on gwarantem szybkiej i rzetelnie wykonanej pracy.

Sprawny i szybki transport

Firmy dostarczające kruszywa są bardzo ważnym ogniwem m.in. w pracy nad budową czy instalacją sieciową. Wszelkie opóźnienia związane z dostawą wpływają na czas realizacji zlecenia. Warto więc skorzystać z usług kopalni, która dysponuje własnym zapleczem transportowym i doświadczonymi pracownikami, którzy nie tylko dostarczą kruszywo we wskazane miejsce, ale także pomogą w załadunku i rozładunku towaru. To znacznie ułatwi logistykę i sprawi, że nie będziecie musieli zatrudniać dodatkowych firm.

Opracowanie:
Brzezinki, Główna 28
tel. 606 703 124
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz