Materiał Partnera

Doradztwo podatkowe i outsourcingowe usługi księgowe – biuro WERTE

Doradztwo podatkowe i outsourcingowe usługi księgowe – biuro WERTE

Z kompleksowych rozwiązań związanych z outsourcingowymi usługami księgowymi, a także z doradztwa podatkowego korzysta dzisiaj wiele różnego rodzaju podmiotów biznesowych. Mowa zarówno o małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach, o formie prawnej spółki. Dzisiaj powierzanie tego typu zadań zewnętrznym podmiotom to nie tylko redukcja kosztów, oszczędność czasu oraz terminowa realizacja zleceń, ale przede wszystkim usprawnione działanie firmy. Optymalizację jej pracy osiągniesz razem z biurem WERTE.

Biuro rachunkowe – wybieraj mądrze!

Przy stałej współpracy z biurem rachunkowym liczy się jego szeroka oferta, wieloletnie doświadczenie, a także uprawnienia. To właśnie dlatego we Wrocławiu przedsiębiorcy i różnego rodzaju instytucje pozarządowe, a także klienci indywidualni, korzystają z usług Teresy Kujawińskiej-Werner z biura WERTE. Dlaczego jej obsługa jest tak bardzo pożądana na rynku? Odpowiedź jest prosta, dzisiaj podmioty gospodarcze, chcą nawiązywać współpracę z biurami rachunkowymi, które będą w stanie wdrożyć w organizacjach działania naprawcze w zakresie księgowości, optymalizacje budżetowe, a także odpowiednie scenariusze prognostyczne rozwoju. Takie złożone procesy są jednak w stanie zapewnić tylko i wyłącznie certyfikowani doradcy podatkowi, którzy podwyższając jakość obsługi klientów, współpracują stale z biegłymi rewidentami, radcami prawnymi, a także specjalistami ubezpieczeń majątkowych oraz społecznych. Warto przy tym wiedzieć, że ekspertów podatkowych w Polsce jest stosunkowo niewielu, a według danych Krajowej Izby Doradców Podatkowych Teresa Kujawińska-Werner jest jednym ze 785 tego typu fachowców. Pokazuje to prestiż zawodu, który cieszy się bardzo wysokim wskaźnikiem zaufania publicznego.

Postaw  na szeroki zakres usług

Nie tylko uprawnienia Ministra Finansów i wpisy do KIDP liczą się przy wyborze dobrego biura rachunkowego oraz doradztwa podatkowego. Istoty jest również szeroki zakres usług, które wykonywane są m.in. na podstawie wszystkich wytycznych prawnych, przy wykorzystaniu odpowiedniej metodologii rachunkowej, a także nowoczesnych programów komputerowych. Innowacyjnością i kompleksowością działań wyróżnia się właśnie biuro WERTE, które zajmuje się obsługą księgowo-rachunkową oraz kadrowo-płacową. Mowa m.in. o prowadzeniu księgowości pełnej, czy tej uproszczonej (np. księgi rozchodów i przychodów, ryczałt ewidencjonowany, karty podatkowe), ewidencji środków trwałych, przygotowywaniu listy płac, oraz deklaracji podatkowych. Wrocławskie biuro pomaga także w przekształceniach firm, sporach z instytucjami publicznymi, w wyprowadzaniu zaległości i w przeprowadzaniu audytów i sprawozdań finansowych. Te mogą być potrzebne m.in. przy tworzeniu nowych strategii ekonomicznych w przedsiębiorstwie.

Cenna wskazówka: Coraz większa ilość podmiotów gospodarczych z różnych branż i o różnej wielkości, prosi takie biura rachunkowe, jak WERTE o stworzenie bardzo złożonych analiz ekonomicznych. Pomagają one często w uzyskiwaniu przewagi konkurencyjnej na rynku!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz