Materiał Partnera

Doradztwo kredytowe dla klientów indywidualnych – co obejmuje?

Doradztwo kredytowe dla klientów indywidualnych – co obejmuje?

Wzięcie kredytu powinno być decyzją przemyślaną, a wybrana oferta najlepiej odpowiadającą potrzebom i oczekiwaniom. Z tego względu warto zdecydować się na pomoc sprawdzonego doradcy kredytowego, który będzie w stanie zapewnić wsparcie każdemu klientowi indywidualnemu. Zarówno uzyskującemu pozytywną historię płatniczą i kredytową w BIG i BIK, jak i osobom z brakiem zdolności kredytowej. Co dokładnie obejmuje doradztwo kredytowe?

Kredyt gotówkowy na zaświadczenie o dochodach

W przypadku pozytywnej historii płatniczej uzyskanie kredytu dopasowanego do możliwości finansowych nie jest zbyt trudne. Problemy pojawiają się jednak przy wyborze właściwego kredytu i wyszukiwaniu konkretnych ofert banków. W tym zakresie wsparcie otrzymamy od doradcy kredytowego, który dzięki sporej wiedzy będzie w stanie nie tylko wskazać szereg propozycji, ale wyróżni też te najlepsze i najbardziej odpowiadające oczekiwaniom klienta indywidualnego. Dotyczy to chociażby kredytów gotówkowych, które przeznaczyć można na dowolny cel.

Dzięki działaniom doradcy można w wielu przypadkach uzyskać lepsze warunki finansowania, a niekiedy jest to jedyna możliwość uzyskania kredytu gotówkowego. Specjalista pomoże w sytuacji, gdy klient indywidualny jest w młodym wieku lub chce uzyskać kredyt wyłącznie na zaświadczenie o dochodach. Tak działa BDJ Finance – profesjonalne doradztwo kredytowe, które zapewnia wsparcie również dla klientów indywidualnych wymagających nieco więcej uwagi. Oznacza to m.in. osoby, które chcą wziąć kredyt, jednak nie mają zdolności kredytowej lub istnieje inna przeszkoda skutecznie utrudniająca uzyskanie finansowania.

Finansowanie w trudnym momencie

Niekiedy otrzymanie kredytu może być ratunkiem w trudnej sytuacji życiowej, dlatego tak istotne jest wsparcie w niełatwych chwilach. Profesjonalizm dobrego doradcy kredytowego pozwoli uzyskać finansowanie nawet przy wpisie w bazie Krajowego Rejestru Długów. Specjalista pomoże klientom indywidualnym, którzy nie posiadają zdolności kredytowej, a także tym, którzy w BIK nie mają historii kredytowej.

Kredyt można też dostać nawet w przypadku, gdy posiadamy opóźnienia w spłatach zarejestrowane w BIK. Nie powinny one jednak przekraczać 60 dni, co przeważnie jest kluczowe w uzyskaniu kredytu. Profesjonalny doradca kredytowy to zatem wsparcie dla różnych klientów indywidualnych – zarówno tych, którzy potrzebują pomocy w wyborze odpowiedniego finansowania i wyszukaniu ofert przedstawianych przez konkretne banki, jak i osób znajdujących się w niełatwej sytuacji życiowej.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz