Artykuł sponsorowany

Domofon daje poczucie bezpieczeństwa

Domofon daje poczucie bezpieczeństwa

W czasach, gdy spokój staje się ogromną wartością dla nas i naszych rodzin, warto inwestować w urządzenia, które zwiększą nasze poczucie bezpieczeństwa w pracy, domu i mieszkaniu. Domofon to nie tylko sposób sprawdzenia, kto nas odwiedził, ale również zabezpieczenie dla naszej posiadłości i terenu wokół niej.

Firmy jak Pin Serwis, które zajmują się instalacją domofonów, nieustannie obserwują wzrost zainteresowania tymi urządzeniami. Od lat jest to wygodny sposób dbania o bezpieczeństwo swoje, naszych bliskich oraz naszych domówi i mieszkań. Nasza firma gwarantuje klientom montaż, naprawę i konserwację domofonów i wideodomofonów oraz modernizację sieci domofonowych. Wszystkie usługi realizujemy terminowo i rzetelnie, na bieżąco reagując na potrzeby naszych klientów.

Profesjonalna oferta to podstawa

Ponieważ osoba montująca nasz domofon będzie miała wgląd w strukturę i układ naszego domu, mieszkania lub biura, do montażu instalacji warto wybierać wyłącznie sprawdzone przedsiębiorstwa z doświadczeniem. Nasza firma to przede wszystkim doświadczeni pracownicy, wykorzystujący w pracy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, ponieważ dzięki rozwojowi technologii dziś mamy do dyspozycji nie tylko domofony, ale również wideodomofony. Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji i wszystkich jej elementów, naprawą i serwisem wszystkich układów. Wykorzystujemy podzespoły i zamienniki od najlepszych producentów. Dodatkowo modernizujemy domofony z systemu analogowego na cyfrowy i odwrotnie, rozbudowujemy i przebudowujemy instalacje. W swojej ofercie mamy również domofony dla domów jednorodzinnych, które pozwalają na kontrolę całego terenu wokół domu. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, instytucjami, jak również i firmami. Na bieżąco rozwijamy i poszerzamy ofertę o kolejne usługi. Świadczymy usługi doradztwa (nieodpłatne z dojazdem lub odpłatnie z wliczeniem stawki do ostatecznej ceny usługi) w trakcie, których dokonujemy wyceny i przygotowujemy projekt umowy. Zajmujemy się również wystawianiem opinii i ekspertyz technicznych w przypadku konieczności uzyskania odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

Instalacja domofonu i wideodomofonu

Kompleksowy montaż elementów sieci domofonowej wymaga wiedzy i doświadczenia. Specjalista zaczyna od montażu przewodów, które można poprowadzić natynkowo w kanałach kablowych, rurkach PC za pomocą uchwytów typy flop lub wtynkowo i podtynkowo na bruździe w giętych rurkach typu peszel. To także konieczność montażu kamer, który nasza firma prowadzi natynkowo lub podtynkowo z zachowaniem niezmienionej struktury ściany. Montaż domofonu wiąże się również z koniecznością obróbki drzwi, montażem okuć, zamka, wkładek elektrozaczepu i innych elementów ułatwiających bezawaryjne użytkowanie domofonów. Na życzenie klienta wykonujemy również centrale z indywidualnymi przyciskami do lokali, cyfrowe i analogowe instalacje w stylu retro, centrale z czytnikiem breloków i kart. Przeprowadzamy programowanie urządzeń i szkolimy w tym osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w danym lokalu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz