Materiał Partnera

Dom w stanie surowym ale kompletny…

Dom w stanie surowym ale kompletny…

Wynajmując firmę do budowy domu w stanie surowym, warto wybrać taką, która będzie w stanie przygotować i zamontować wszystkie niezbędne na tym etapie instalacje. Jedną z ważniejszych w tym względzie pozostaje instalacja elektryczna. Bez niej, rozpoczęcie i prowadzenie kolejnego etapu prac w postaci wykończenia może być mocno utrudnione o ile w ogóle możliwe.

 Powierzając budowę domu do stanu surowego firmie zewnętrznej, warto wybrać taką, która oferuje kompleksowe usługi i poza poprawnym postawieniem fundamentów, murów i dachu, będzie w stanie zamontować również podstawowe instalacje. W kontekście ostatniego etapu budowy domu, czyli etapu wykończenia wnętrza, posiadanie działającej instalacji elektrycznej to podstawa. Jedną z takich firm jest firma Solid Home, znajdująca się w Zakrzewie w województwie pomorskim.

 Wysokiej klasy specjaliści

Solid Home oferuje kompleksowe usługi budowlane w zakresie budowania domów do stanu surowego, zamkniętego. Przedsiębiorstwo realizuje zarówno własne projekty jak i budowy fasad zgodne z pomysłem i życzeniem klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra pracownicza wraz ze specjalistycznym sprzętem to gwarancja tego, że fundamenty, mury i dach naszego domu zostaną zbudowane zgodnie ze sztuką, a koleni fachowcy wykonujący prace wykończeniowe nie będą mieli problemów z tytułu błędów poprzedników.

 Wykończenia tylko z prądem!

Gdy dom doprowadzony jest do stanu surowego zamkniętego, czyli posiada wszystkie mury, dach, a w otworach zamontowane są okna i drzwi, prace zmierzają ku końcowi. Ostatnim etapem jest wykończenie wnętrz. Jeśli jednak do tego czasu nie powstanie sprawna instalacja elektryczna, roboty wykończeniowe będą znacząco utrudnione. Firma Soli Home specjalizuje się w różnego rodzaju pracach z zakresu całkowitych instalacji elektrycznych dla domów jednorodzinnych, w tym instalacji specjalistycznych takich jak instalacja telewizyjna, alarmowa czy montaż i podłączenie kamer bezpieczeństwa.

Choć budowa domów do stanu surowego i budowa instalacji elektrycznych to główne działki specjalizacji Solid Home, firma oferuje praktycznie każdy rodzaj prac niezbędny do prawidłowego funkcjonowania domu jednorodzinnego, w tym usługi malarskie, montażowe, wykończeniowe, modernizacyjne, remontowe, parkieciarskie, a także wyburzeniowe. Ponadto firma oferuje również wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego w postaci agregatu prądotwórczego, zagęszczarki do kostki oraz rusztowanie choinkowe.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz