Artykuł sponsorowany

Dokąd warto wybrać się na urlop z Biurem Podróży i Turystyki Globtour?

Dokąd warto wybrać się na urlop z Biurem Podróży i Turystyki Globtour?

Wyczekiwany czas wolny to moment, w którym można całkowicie zapomnieć o codziennym zgiełku i pośpiechu – uzyskanie pełnego relaksu kojarzy się zazwyczaj z długim urlopem w egzotycznym miejscu. Warto właśnie w ten sposób zaplanować sobie wakacyjny okres, a dzięki bogatej ofercie dobrego biura podróży wybrać odpowiedni kierunek podróży. Jakie miejsca są zatem godne odwiedzenia?

Urokliwa Polska

Mimo rosnącej popularności zagranicznych wycieczek Polacy nadal bardzo chętnie wybierają własny kraj jako miejsce spędzenia urlopu. Każdego lata niezmiennie oblegane są plaże nad Morzem Bałtyckim, tłoczno jest również w górach. W obu przypadkach warto zadbać o pełen profesjonalizm tego typu wyprawy i skorzystać z usług renomowanego biura podróży. W zależności od indywidualnych preferencji klienta profesjonaliści doradzą optymalne miejsce wypoczynku. W Polsce nie brakuje doskonałych kurortów nadmorskich, ale i luksusowych pensjonatów znajdujących się w górach. Amatorzy nieco bardziej surowych warunków mogą spróbować swoich sił na polach namiotowych. Urlop spędzany w kraju to także doskonałe rozwiązanie dla osób pasjonujących się żeglarstwem – urokliwe Mazury zachęcają malowniczymi jeziorami, na których można w wyjątkowy sposób spędzić wolny czas. Biuro Podróży i Turystyki Globtour współpracuje z wieloma ośrodkami, dzięki czemu zaplanowane wczasy w kraju będą z pewnością należały do niezapomnianych i wyjątkowych. Coraz częściej jednak decydujemy się na zagraniczne podróże – dokąd warto uciec od codziennych obowiązków na okres wakacji?

Daleko od domu

Tradycyjnie najchętniej wybieranym miejscem na spędzanie urlopu są kraje śródziemnomorskie. Renomowane biuro podróży jest w stanie zapewnić swoim klientom urlop w różnych miejscach, który obejmować będzie nie tylko przelot w obie strony, ale też nocleg i pełne wyżywienie, a przede wszystkim realizację ciekawego programu. Na urlop warto się również wybrać do nieco mniej obleganych, choć nadal niezwykle interesujących krajów. Jednym z nich jest Albania, która oferuje dużo słońca, malownicze krajobrazy i piękne piaszczyste plaże. Wybór zagranicznych wyjazdów nie musi się jednak ograniczać wyłącznie do państw leżących w Europie. Dobre biura podróży są w stanie zapewnić swoim klientom bezpieczne wycieczki np. do Maroka, Jordanii, Indii lub nawet Bhutanu. Wakacje w odległych od Europy krajach z pewnością mogą być niezapomnianym przeżyciem, ale warto pamiętać o skorzystaniu z usług doświadczonego organizatora turystyki.

Biuro Podróży i Turystyki Globtour już od 1990 roku świadczy usługi organizacji wyjazdów krajowych oraz zagranicznych. Dba o to, by powierzone im zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Opracowanie:
Szczecin, al. Papieża Jana Pawła II 32 lok. 3
tel. 91 434 31 73
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz