Materiał Partnera

Dobry serwis samochodowy - czyli jaki?

Dobry serwis samochodowy - czyli jaki?

Coraz więcej osób decyduje się zakup własnego samochodu osobowego. W związku z tym zapotrzebowanie na usługi serwisu samochodowego z roku na rok rośnie. Jednak kiedy na rynku prosperuje tyle profesjonalnych serwisów, trudno wybrać ten jeden najlepszy. Niewiele osób wie, na co zwrócić uwagę, wybierając serwis samochodowy. W tym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Po pierwsze: doświadczenie, wiedza, pasja

Zacznijmy od trzech bardzo istotnych czynników. Doświadczenie, wiedza oraz pasja to trzy kwestie, które wiele mówią o każdej działalności - także o serwisie samochodowym. Możemy po nich poznać, czy serwis dobrze prosperuje, czy jednak narzeka na brak klientów. Jednym z renomowanych miejsc na mapie jest serwis MARAN. Zajmujemy się kompleksowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym samochodów marki SEAT oraz obsługą posprzedażną  samochodów  grupy VW (Skoda, Audi, Volkswagen). Posiadamy  najnowocześniejszy sprzęt do obsługi samochodów wymagany w Autoryzowanym Serwisie oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną. - mówi właściciel.

Po drugie: podejście do klienta

Podejmując decyzję co do wyboru serwisu samochodowego, powinniśmy brać pod uwagę kwestię podejścia obsługi do klienta, oprócz tego powinniśmy kierować się także pewnymi oczekiwaniami. Udając się do takiego miejsca, oczekujemy, rzecz jasna, szybkiej naprawy, a także miłej i sympatycznej współpracy, ale co najważniejsze - rozwiązania naszego problemu. Obsługa w takim miejscu powinna być sumienna w wykonywaniu swoich obowiązków, ale również odpowiedzialna. Jakość obsługi klienta jest naprawdę bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ jeśli klient będzie niezadowolony - poinformuje o tym dziesięć innych osób oraz obdaruje nas negatywną opinią, natomiast zadowolony klient - poleci serwis jednej osobie i będzie do nas wracał z każdą usterką.

Po trzecie: ceny

Cena to jeden z często kontrowersyjnych czynników. Wiele osób uważa, że po wysokości ceny można poznać jakość wykonywanych usług, lecz jest to dość błędne myślenie, gdyż może być zupełnie na odwrót. Na rynku możemy się zetknąć z wieloma serwisami samochodowymi, które oferują szeroką ofertę usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie, co mogą potwierdzać opinie zadowolonych klientów danego serwisu. Dlatego też naszym zdaniem, cena to ostatni czynnik (co nie zmienia faktu, że nie jest ważny!), na który powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru serwisu samochodowego.

Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak widzimy, przed ostatecznym wyborem serwisu samochodowego, musimy uwzględnić kilka ważnych czynników, które pomogą nam podjąć najlepszą decyzję. 

Opracowanie:
Warszawa, Wrocławska 2
tel. 22 638 12 68
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz