Materiał Partnera

Dobry mechanik to skarb. Gdzie oddać samochód do naprawy?

Dobry mechanik to skarb. Gdzie oddać samochód do naprawy?

Stłuczka, kolizja, wypadek - wszystkie wspomniane sytuacje są stresowe nie tylko dlatego, że samochód, którym podróżowano, został uszkodzony, ale również dlatego, że trzeba znaleźć dobrego mechanika, który poradzi sobie z usterkami. Wykwalifikowany blacharz i lakiernik to obecnie skarb, warto zatem poszukać takiego, który wykona usługę na najwyższym poziomie.

Sprawdzony warsztat samochodowy lepszym rozwiązaniem niż ASO

Osoby, które nie posiadają już gwarancji na swoje auto, często zastanawiają się nad tym, czy popsuty samochód oddać do Autoryzowanego Serwisu Obsługi, czy jednak zdecydować się na naprawę w zaprzyjaźnionym, sprawdzonym warsztacie samochodowym. Dlaczego odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna? Okazuje się bowiem, że kierowcom przyzwyczajonym do napraw w ASO, ciężko jest przestawić się na zamówienie usługi w tradycyjnym warsztacie samochodowym. To, co często ich przekonuje, to niższa cena. Mając na uwadze kończącą się gwarancję, trzeba pamiętać o tym, że naprawa pojazdów w ASO po jej zakończeniu, może okazać się znacznie droższa. Dlatego też warto zawczasu poszukać specjalistów, którzy zajmą się samochodem w pełni profesjonalnie, a do tego zaproponują atrakcyjne ceny.

Prywatne warsztaty samochodowe są dobrym rozwiązaniem

Serwisowanie samochodów osobowych przez prywatne warsztaty staje się powoli codziennością. Z takich usług chętnie korzystają osoby nabywające auta z rynku wtórnego lub te, którym skończyła się gwarancja w salonie. Nie ulega wątpliwości, że prywatny warsztat, taki jak ASCAR Andrzej Suska, jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Usługi blacharskie lub lakiernicze, a także tradycyjne naprawy samochodu, które są wykonywane w takich miejscach, zlecane są profesjonalnym mechanikom, którzy mają zarówno odpowiednią wiedzę, jak i doświadczenie. Warto mieć również na uwadze, że właściciele tego typu miejsc, wyposażają je w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możliwa jest nie tylko szybka naprawa, ale również pełna diagnostyka. Dzięki niej klient otrzymuje szereg informacji na temat swojego samochodu i potencjalnych usterek, które powinien usunąć. Co więcej, może także liczyć na fachową pomoc w zakresie doboru lakieru, a także poszczególnych części karoserii. Należy mieć na uwadze, że prywatni mechanicy, wspomniane usługi, wykonują znacznie taniej, niż Autoryzowane Stacje Obsługi. Jest to jeden z aspektów, który przemawia na ich korzyść.

Opracowanie:
Stare Babice, gen. T. Kutrzeby 47
tel. 22 722 94 13
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz