Materiał Partnera

Dobry fryzjer

Dobry fryzjer

Choć salonów fryzjerskich w polskich miastach nie brakuje to niestety z jakością świadczonych usług bywa bardzo różnie. Idealny rozwiązaniem są salony fryzjerskie połączone salonami kosmetycznymi, dzięki którym każda kobieta zazna prawdziwego relaksu i przemiany.

Salony fryzjerskie i salony kosmetyczne to dość popularna forma na prowadzenie własnego biznesu. Niestety nie wszystkie tego typu przedsiębiorstwa oferują świadczenie usług na odpowiednim poziomie. Na szczęście w ostatnim czasie przybywa miejsc w pełni profesjonalnych, z których klienci i klientki wychodzą w pełni zadowoleni. Jednym z nich jest Salon Fryzjerski Katrina zlokalizowany w Zakopanem. Przy salonie fryzjerskim funkcjonuje również Studio Urody Belle&Santé, oferujące kompleksowe usługi kosmetyczne. Dzięki takiemu połączeniu, szczególnie klientki salonu, mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów upiększających i pielęgnujących zarówno włosy jak i ciało.

Usługi fryzjerskie

Salon Fryzjerski Katrina oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich. Przedsiębiorstwo zatrudnia wysokiej klasy fryzjerów, legitymujących się zarówno dobrze wykształconym warsztatem, a także niezbędnym doświadczeniem. Dzięki temu w salonie wykonamy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane fryzury, bez obawy o powodzenie efektu końcowego. Salon Katrina świadczy swoje usługi zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dla osób starszych oraz dzieci. W ramach usług fryzjerskich, fryzjerzy salonu Katrina wykonują pasemka, balejaże, refleksy, a także farbowanie włosów, układanie włosów, fryzury okolicznościowe oraz fryzury wieczorowe. W salonie klienci mogą liczyć na prawdziwe chwile relaksu, uprzyjemniane reklaksującą muzyką oraz filiżanką kawy. Profesjonalni fryzjerzy nie tylko wykonają najbardziej nawet wymagające fryzury, ale również doradzą w zakresie pielęgnacji i odżywienia włosów, oraz w zakresie stylizacji. Firma pracuje na produktach uznanych i renomowanych producentów odżywek regenerujących i odżywiających włosy, takich jak Matrix czy Logo.

Coś dla ciała…

Jak wspomniano, przy salonie fryzjerskim funkcjonuje również salon kosmetyczny. Kliencie mogą w związku z tym liczyć na kompleksowe usługi kosmetyczne w zakresie oczyszczania skóry, zbiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, a także manicure i pedicure oraz różnego rodzaju makijaży. Personel kosmetyczny również legitymuje się niezbędną wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem w zakresie wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz doradztwa. Ponadto salon kosmetyczny korzysta z wysokiej jakości produktów kosmetycznych.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz