Artykuł sponsorowany

Dobry Adres – deweloper, który dba o komfort Twojej rodziny

Dobry Adres – deweloper, który dba o komfort Twojej rodziny

Szukasz mieszkania pod Warszawą? Zależy Ci na tym, by punkt był dobrze skomunikowany ze stolicą, ale równocześnie chciałbyś cieszyć się spokojem, jaki daje życie poza dużym miastem? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy deweloperskiej Dobry Adres. To właśnie ona buduje nowoczesne, kameralne osiedle budynków wielomieszkaniowych w urokliwej miejscowości Cegłów. Mieszkanie z widokiem na las i łatwy dojazd do Warszawy to najmocniejsze punkty tej inwestycji.

Cegłów, ulica Mikołaja Reja 6A – to może być Twój dobry adres!

Nowo powstające osiedle w Cegłowie składa się z trzypiętrowych budynków mieszkalnych o nowoczesnej, eleganckiej bryle. Każdy z nich został wybudowany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Gwarantuje to trwałość i stabilność całej konstrukcji, a także doskonałe parametry użytkowe każdego z jej elementów. Firma Dobry Adres oferuje Ci mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o drobiazgowo zaplanowanym rozkładzie. Lokale są ustawne i mają dostęp do przestronnego balkonu. Jeżeli zdecydujesz się kupić mieszkanie na parterze, będziesz mógł cieszyć się sporym ogrodem, który zaaranżujesz wedle własnego uznania. Chciałbyś na własne oczy zobaczyć, jak wygląda przykładowe mieszkanie na osiedlu w Cegłowie, przy ulicy Mikołaja Reja 6A? Dzięki wirtualnemu spacerowi jest to możliwe! Wejdź na stronę internetową firmy Dobry Adres i zapoznaj się z wybranym mieszkaniem. Pospiesz się, część z nich została już sprzedana.

Atrakcyjnie zagospodarowana przestrzeń wokół budynków mieszkalnych

Kolejną zaletą zakupu mieszkania deweloperskiego w Cegłowie jest atrakcyjna aranżacja całego osiedla. Architekci i Wykonawcy z firmy Dobry Adres dokładają wszelkich starań, by tworzone przez nich miejsca zamieszkania były komfortowe pod każdym względem. Na wspomnianym wyżej osiedlu znajduje się duży, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa z szerokim wyborem sprzętów do ćwiczeń, tężnia solankowa oraz stacja ładowania dla samochodów elektrycznych. Oprócz tego możesz liczyć też na dużą ilość zieleni. Rezerwat przyrody "Jedlina", w otoczeniu którego znajduje się miejscowość Cegłów, to idealny kierunek na rodzinne spacery z psem i wycieczki rowerowe. Wciąż nie czujesz się przekonany? Wyobraź sobie, że każdego dnia budzi Cię do pracy śpiew ptaków, a nie hałas samochodów dobiegający z ulicy. Spotkaj się z przedstawicielem firmy deweloperskiej Dobry Adres, wybierz się na miejsce realizacji inwestycji i przekonaj się, że mieszkanie w tak pięknej okolicy wcale nie musi dużo kosztować. Tym bardziej że ogromną zaletą jest znakomite połączenie Cegłowa z Warszawą poprzez autostradę A2 oraz "naziemne metro", czyli bezpośrednie pociągi do stolicy, które kursują co 40 minut i kończą swój bieg w samym centrum miasta. Rozpocznij kolejny rozdział w życiu pod nowym, dobrym adresem.

Opracowanie:
Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego 2 lok. U1
tel. 730 557 777
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz