Materiał Partnera

Dobre ubezpieczenie na życie – jak je uzyskać?

Dobre ubezpieczenie na życie – jak je uzyskać?

Ubezpieczeniem na życie zainteresowanych jest coraz więcej Polaków. To ono pozwala bowiem w różnych nagłych sytuacjach uzyskać pomoc finansową, m.in. na leczenie. Polisa taka uwzględnia również wypłatę środków dla rodziny w przypadku śmierci ubezpieczonego. Istotne jest jednak to, że przy tworzeniu ubezpieczenia na życie, uwzględniane są: wiek klienta, jego stan zdrowia, ryzyko związane z wykonywanym zawodem, wysokość sumy ubezpieczenia, zakres ubezpieczenia, a nawet zarobki zainteresowanego.

Unikaj ubezpieczeń „katalogowych”

Zarówno małe, jak i duże towarzystwa ubezpieczeniowe, posiadają w swojej ofercie wiele katalogowych ubezpieczeń na życie, które przyciągają klientów niskim składkami oraz brakiem konieczności przejścia złożonego procesu administracyjnego. Niestety propozycje te najczęściej gwarantują tylko podstawową i niską ochronę, bez dodatkowych udogodnień. Niekiedy są to również propozycje „sprzedawane” w pakiecie z ubezpieczeniem OC i AC, czy nawet tym zdrowotnym.

Stwórz ubezpieczenie idealne dla Ciebie!

Nie zawsze warto kierować się ubezpieczeniami oferowanym na stronach internetowych ubezpieczycieli, czy też w kontakcie bezpośrednim w danych oddziałach. Dzisiaj bowiem wielokrotnie można uzyskać znacznie lepsze warunki ubezpieczenia na życie, które będzie dokładnie dostosowane do naszych możliwości. Dokonać tego może jednak tylko wyspecjalizowany doradca ubezpieczeniowy, współpracujący z wieloma towarzystwami, z którymi podejmuje się złożonych negocjacji w imieniu klientów. To one mogą w ogólny ujęciu przynieść lepsze postanowienia umowy o nawet połowę, w porównaniu z wyjściowymi katalogowymi propozycjami…

Jak „zaprojektować” swoją polisę?

Polisa na życie powinna być ściśle związana z naszym codziennym funkcjonowaniem, potrzebami oraz statusem ekonomicznym. Dobry doradca zawsze w pierwszym etapie współpracy, dokładnie określa zatem nasze możliwości i żądania tak, aby móc zaprojektować ubezpieczenie na życie dobrze do nas dopasowane. Tu warto wiedzieć między innymi o dodatkowych udogodnieniach. Wielokrotnie dzięki doradcom, możemy uzyskać rozszerzone pakiety w formie: darmowej pomocy elektryka lub hydraulika, wizyt w gabinetach specjalistycznych prywatnych, czy też obniżenia składki za OC i AC, jeśli podjęliśmy współpracę w tym zakresie z tym samym ubezpieczycielem.

W poszukiwaniu dobrego agenta ubezpieczeniowego

Jeśli potrzebujesz zatem profesjonalnej pomocy w zakresie ubezpieczeń, również tych turystycznych, grupowych, czy też majątkowych, koniecznie podejmij współpracę z agentem Kacprem Zasadą, który każdą sprawę rozpatruje w indywidualny sposób. Pomoc zaś nie dotyczy tylko zawierania i negocjowania umów, ale także wsparcia przy likwidowaniu szkód, oraz przy sporach z ubezpieczycielem. Najlepsi doradcy pomagają również renegocjować umowy, czy je anulować. 

Opracowanie:
Kluczbork, Jana Pawła II 30 lok. 15
tel. 575 090 903
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz