Artykuł sponsorowany

Do kogo skierowane są usługi firm sprzątających?

Do kogo skierowane są usługi firm sprzątających?

Firmy sprzątające świadczą obszerny zakres usług, które skierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Choć jeszcze niedawno korzystanie z usług firm wykonujących prace porządkowe zarezerwowane było dla nielicznych, dziś dzięki korzystnym ofertom cenowym wielu klientów korzysta z możliwości zlecenia sprzątania mieszkania profesjonalistom. Zobacz, jakie zadania wykonują firmy sprzątające.

Sprzątanie powierzchni biurowych

Porządek w biurze ma korzystny wpływ zarówno na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, jak i pozytywny wizerunek firmy. Co więcej, w czystym, uporządkowanym wnętrzu łatwiej jest się skupić na realizacji powierzonych zadań, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na nawiązanie współpracy z profesjonalna firma sprzątającą, taką jak Lily Home, świadcząca swoje usługi na terenie Leszna oraz jego okolic.

Do zadań powierzanych firmie zajmującej się utrzymaniem porządku w przestrzeni biurowej należą:

 • mycie okien oraz witryn,
 • czyszczenie powierzchni szklonych,
 • mycie podłóg,
 • czyszczenie dywanów i wykładzin,
 • odkurzanie,
 • czyszczenie mebli,
 • dbanie o czystość w pomieszczeniach wspólnych – toaletach, kuchni, pomieszczeniach socjalnych,
 • opróżniania koszy na śmieci.

W zakres usług profesjonalnych firm sprzątających często wchodzą także zadania takie jak mycie korytarzy, tarasów czy kostki brukowej, a także czyszczenie elewacji i dbanie o porządek wokół budynku.

Z usług takich korzystają nie tylko obiekty firmowe, ale również siedziby urzędów, instytucji i zakładów pracy.

Sprzątanie w domach

W dzisiejszych czasach nie każdy z nas ma czas na zajmowanie się domem. Z tego względu coraz więcej klientów indywidualnych decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. Współpraca taka ma wiele zalet:

 • sam ustalasz zakres obowiązków, które wykonywać będzie zatrudniona osoba lub firma,
 •  od Ciebie zależy, jak często świadczone mają być usługi,
 • wiele firm sprzątających dysponuje własnymi, wysokiej jakości środkami chemicznymi.

Poza codziennymi pracami porządkowymi, takimi jak odkurzanie, mycie podłóg, naczyń czy sprzątnie kuchennych blatów oraz dbałość o porządek w łazience możesz zlecić zatrudnionej firmie sprzątającej także posprzątanie piwnicy, garażu czy strychu, a nawet czyszczenie wykładzin, co znacznie wydłuży ich żywotność.

Wielu klientów indywidualnych decyduje się także na zatrudnienie firmy sprzątającej, planując wyprowadzkę lub wprowadzając się do nowego lokalu mieszkaniowego. W ofercie takich firm znajdziesz bowiem sprzątanie mieszkania przed wyprowadzką lub przed wprowadzeniem się do nowego lokalu, a także sprzątanie po remoncie i budowie lub w innych okolicznościach.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz