Artykuł sponsorowany

Dmuchańce - zapewnij najmłodszym rozrywkę w wyjątkowym i bezpiecznym stylu z FunTime

Dmuchańce - zapewnij najmłodszym rozrywkę w wyjątkowym i bezpiecznym stylu z FunTime

Nadmuchiwane konstrukcje, takie jak zamki, zjeżdżalnie, a nawet place zabaw to atrakcje, które od wielu lat są hitem imprez o zróżnicowanym charakterze – od rodzinnego przyjęcia po różnego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe. Są one nie tylko efektowne pod względem wielkości, ale także niezwykle barwne, przyjazne dzieciom i bezpieczne, co sprawia że cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych, ale także ich opiekunów. Na czym polega zatem fenomen tzw. dmuchańców?

Atrakcja inna niż wszystkie

Nie da się ukryć, że dzieci to w zdecydowanej większości wulkany energii, uwielbiające biegać, skakać, zjeżdżać i wdrapywać się na różne konstrukcje. Doskonałym sposobem na umożliwienie naszym pociechom na bezpieczne i kontrolowane rozładowanie drzemiącej w nich energii, a jednocześnie zrealizowanie ich zabawowych marzeń, jest skorzystanie z propozycji firm takich jak FunTime, oferujących wynajem pneumatycznych urządzeń rozrywkowych, czyli tzw. dmuchańców. Do najchętniej wybieranych konstrukcji tego typu należą różnego rodzaju dmuchane zjeżdżalnie, zamki lub place zabaw czy trampoliny. Doskonale sprawdzają się one podczas imprez na świeżym powietrzu, zapewniając zabawę i zarazem motywując dzieci do aktywności fizycznej, a dodatkowo pozytywnie wykorzystując nagromadzoną w nich energię. Wiele tego typu urządzeń posiada dodatkowe rekwizyty np. dmuchane piłki, bądź też wyposażone są w elementy takie jak ringi, kosze na piłkę lub drabinki, które zapewniają jeszcze więcej wrażeń podczas zabawy.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wynajem pneumatycznych urządzeń rozrywkowych to rozwiązanie pod wieloma względami godne polecenia. Nie da się jednak ukryć, że są one bezpieczną formą zabawy dla dzieci jednakże tylko wtedy, gdy są prawidłowo rozłożone i zasilane. Dlatego też planując ustawienie takiej atrakcji na wybranym przez nas terenie musimy pamiętać, że do jej prawidłowego funkcjonowania niezbędna jest odpowiednia przestrzeń, potrzebna do pracy urządzenia oraz swobodnego poruszania się uczestników, a także dostęp do energii elektrycznej oraz odpowiednia jej moc, co zapewni nam właściwe ciśnienie wewnątrz dmuchańca. Najlepszym podłożem jest teren trawiasty, który umożliwia stosunkowo proste, a jednocześnie trwałe zakotwienie konstrukcji oraz zabezpieczenie terenu wokół niego. Niemniej jednak atrakcje te nie mogą być rozkładane w pobliżu linii wysokiego napięcia – napowietrznego. Nie da się przy tym ukryć, że do głównych zagrożeń dla tego typu atrakcji, posadowionych na świeżym powietrzu, zaliczyć należy wiatr, który może doprowadzić do wywrócenia konstrukcji jeśli jest ona nieprawidłowo przymocowana. Warto przy tym pamiętać, że dmuchańce mogą być eksploatowane zarówno w plenerze, jak i pomieszczeniach o odpowiednich gabarytach. Zamawiając dmuchany zamek lub zjeżdżalnię powinniśmy mieć świadomość, że praktycznie wszystkie urządzenia, które są dopuszczone do sprzedaży i wykorzystywania przez doświadczone firmy, to profesjonalne produkty, posiadające niezbędne atesty. Powinniśmy jednak przy tym pamiętać, że firma zajmująca się wynajmem takich konstrukcji zapewni nam złożenie i rozłożenie urządzenia oraz jego obsługę, przy czym nie odpowiada za nieodpowiednie zachowanie osób korzystających z tego typu atrakcji. Zamki i zjeżdżalnie dmuchane doskonale wpisują się w charakter mniejszych i większych imprez, w których uczestniczyć będą dzieci, a co za tym idzie jest to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną zorganizować niezapomniane wydarzenie z udziałem najmłodszych. Atrakcje tego typu zagwarantują niezapomnianą zabawę osobom w różnym wieku, nadadzą niepowtarzalną oprawę organizowanym imprezom, a dodatkowo w znakomity sposób wypromują miejsce uroczystości.

Zabawa na wyższym poziomie z Dmuchanymi Zamkami FunTime!

Firma FunTime z Załęcza Małego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zapewnić dzieciom niezapomniane chwile podczas imprez okolicznościowych, festynów czy spotkań rodzinnych. Specjalizując się w organizacji tego typu wydarzeń oraz wypożyczaniu sprzętu dla najmłodszych, FunTime gwarantuje nie tylko profesjonalizm, ale także doskonałą zabawę.

W ofercie firmy znajdą Państwo różnorodne dmuchańce, takie jak zamki, zjeżdżalnie, trampoliny, a także dmuchane labirynty z torami przeszkód. Dzięki tym atrakcjom dzieci będą mogły spędzić czas pełen emocji i radości, a dorośli cieszyć się z ich uśmiechu.

Wybierzcie FunTime i zadbajcie o niezapomniane wspomnienia dla całej rodziny!

Opracowanie:
Załęcze Małe 31
tel. 570 251 700
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz