Materiał Partnera

Długie i gęste włosy? To jest możliwe!

Długie i gęste włosy? To jest możliwe!

Włosy to bez wątpienia jeden z głównych atrybutów kobiecości. Odpowiednia ich stylizacja, długość, gęstość oraz naturalny blask i zdrowy wygląd to efekty do których dąży większość kobiet. Coraz liczniejsze salony fryzjerskie oferujące szeroki wachlarz usług pielęgnacji włosów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że coraz częściej klientki decydują się również na ich przedłużanie. Jedną z innowacyjnych metod w tym względzie jest tzw. metoda kanapkowa.Pielęgnacja włosów to kwestia, do której zdecydowana większość kobiet przykłada dużą wagę. Aby efekt stylizacji był pełen, dobrze aby włosy cechowały się odpowiednią gęstością oraz długością. Jedną z innowacyjnych metod, które są w stanie ten efekt zapewnić jest tzw. metoda kanapkowa, zwana inaczej metodą taśmową. Pod względem technicznym, jest to zabieg wymagający dużej wprawy i doświadczenia, dlatego też warto udać się w tym celu do renomowanego studia zajmującego się stylizacją fryzur. Jednym z takich miejsc jest Atelier Urody Creative w Warszawie.

Na czym to polega?

Metoda kanapkowa polega w skrócie na doczepianiu sztucznych lub naturalnych włosów do skóry głowy za pomocą specjalnych taśm. Z racji faktu, że taśmy te mocowane są bezpośrednio do skóry głowy, nie są one w ogóle widoczne. Metoda ta nie obciąża też naturalnych włosów, sprawiając, że efekt jest praktycznie nie wyczuwalny, zaś elastyczność taśm sprawia, że włosy można swobodnie i dowolnie czesać i modelować. Używane do tego celu sylikonowe taśmy są przebadane dermatologicznie, więc nie ma obaw, że będą powodować alergię.

Oczywiście jak każda metoda przedłużania włosów, również i metoda taśmowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Taśmy sylikonowe mają naturalną tendencję do wydłużania się, dlatego też należy je regularnie dociągać, aby doczepione włosy się nie wyróżniały. Całość zabiegu należy również regularnie powtarzać, mniej więcej do 4 do 6-ciu tygodni.

Postaw na profesjonalistów

Decydując się na przedłużanie włosów, pierwszym etapem powinno być znalezienie solidnego i cieszącego się uznaniem salonu specjalizującego się w tego typu usługach. Salon Atelier Urody Creative oferuje pełen pakiet usług fryzjerskich, w tym również przedłużanie włosów metodą kanapkową. Oprócz tego pracujący tam fachowcy specjalizują się w kosmetologii oraz stylizacji, zatem oprócz samego przedłużenia włosów możemy dokonać totalnej metamorfozy naszego wyglądu, zyskując jednocześnie pewność i gwarancję, że wszystkie zabiegi zostaną przeprowadzone z najwyższą starannością.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz