Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zlecić docieplenie domu firmie Fiedler s.c.

Dlaczego warto zlecić docieplenie domu firmie Fiedler s.c.

Remont starego budynku często wymaga ocieplenia ścian zewnętrznych. Nowa elewacja zabezpieczy pomieszczenia przed wilgocią, ale też sprawi, że w domu będzie cieplej. Zmieni się również jego wygląd, bo nałożone zostaną świeże tynki.  Prace są jednak kosztowne, ponieważ musimy wynająć firmę Fiedler s.c., która specjalizuje się w tego rodzaju pracach oraz zakupić materiały. Mimo kosztów warto podjąć się wyzwania.

Kiedy konieczne jest ocieplenie domu?

Ocieplenie domu przynosi oszczędności na ogrzewaniu. Jeśli ciepło wciąż ucieka przez szpary, okna, a nawet ściany, oznacza to tylko jedno: konieczny jest remont. Nie jest tajemnicą, że niesie on ze sobą poważne wydatki, ale wcześniej czy później i tak musimy się podjąć tego zadania. Mając świadomość, że ponosimy ogromne straty ciepła, warto umówić się z firmą Fiedler s.c. i poprosić o wycenę usług, a następnie ustalić termin rozpoczęcia prac. Zapobiegniemy pojawieniu się wilgoci w budynku, a wraz z nią także niechcianego grzyba. Termomodernizacja sprawi, że elewacja stanie się trwała i zabezpieczona przed opadami deszczu i uszkodzeniami mechanicznymi. Budynek zyska nowy wygląd, co nie pozostaje bez znaczenia.

Dostępne materiały umożliwiają nadanie ścianom budynku ciekawej aranżacji

– mówi ekspert.

Z jakich materiałów do ocieplenia elewacji używa firma Fiedler s.c.?

Nowa elewacja przynosi szereg korzyści. Nie tylko poprawia estetykę budynku, ale zmienia w nim klimat, co pozwala odczuć zmianę niemal natychmiast. Ocieplenie domu musi być wykonane profesjonalnie i z użyciem najlepszych materiałów. Sprawdza się pianka poliuretanowa, która jest dźwiękochłonna i odporna na zawilgocenia, oraz polietylenowa, zabezpieczająca przed owadami oraz substancjami chemicznymi. Firma Fiedler s.c. wykonuje izolacje termiczne ścian, z wykorzystaniem styropianu, odpornego na wilgoć oraz wełny mineralnej, posiadającej parametry termoizolacyjne. Przy ocieplaniu stropów stosuje watę szklaną. Materiały budowlane doradzi nam wykonawca.

Opracowanie:
Chrząstowo 54
tel. 602 256 954
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz