Materiał Partnera

Dlaczego warto zdecydować się na zakup hulajnogi elektrycznej?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup hulajnogi elektrycznej?

W ostatnim czasie jazda na hulajnodze elektrycznej stała się bardzo popularna. Cieszą się nią zarówno dzieci, jak i dorośli. Coraz więcej miast oferuje też możliwość wypożyczenia hulajnogi na minuty, co zachęca mieszkańców do rezygnacji z samochodu, szczególnie wtedy, gdy do pokonania jest stosunkowo niewielki dystans. Jakie zalety ma korzystanie z takiego środka transportu? Dlaczego warto kupić elektryczną hulajnogę?

Wygoda użytkowania

Zdecydowanie największą zaletą hulajnogi elektrycznej jest ogromna wygoda użytkowania. Gadżet ten jest bardzo kompaktowy i posiada możliwość składania, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą praktycznie wszędzie – do autobusu, pociągu, windy czy też samochodu. Nie ma trudności w wnoszeniu hulajnogi po schodach, co ma duże znaczenie dla mieszkańców budynków, które są pozbawione windy. Przechowywanie sprzętu także jest bardzo proste – z racji tego, że hulajnoga nie zajmuje dużo miejsca możemy schować ją pod łóżko czy umieścić w szafie. Jazda na hulajnodze elektrycznej pomaga uniknąć korków, problemów z parkowaniem i jest zwyczajnie przyjemna. Sprzęt rozwija prędkość do 25 km/h, a w takim tempie z pewnością dotrzemy na czas w określone miejsce. Jak zapewnia specjalista ze sklepu internetowego www.strefanowosci.pl – hulajnoga elektryczna to doskonały środek transportu do szkoły i pracy.

Dziecinnie proste sterowanie

Poruszanie się na hulajnodze elektrycznej jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień. Jedną nogę stawiamy na podeście urządzenia, a drugą odpychamy się od podłoża… i to w zasadzie tyle. Prędkość jazdy użytkownik może kontrolować przy pomocy manetki gazu, która znajduje się przy kierownicy. Hulajnoga elektryczna wyposażona jest również w dźwignię hamulca. Pęd jazdy wspomaga w utrzymaniu równowagi, nie musimy więc obawiać się ewentualnej wywrotki. Zakup hulajnogi z napędem elektrycznym jest doskonałym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku i o różnej kondycji fizycznej.    

Dbałość o środowisko

Hulajnoga elektryczna to pojazd, który nie emituje spalin ani w żaden inny sposób nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Wiele osób decyduje się na zakup tego gadżetu głównie ze względu na swoje proekologiczne poglądy. Do napędu hulajnogi niepotrzebne jest też paliwo, wystarczy podłączyć sprzęt go gniazdka, by podładować akumulator. Hulajnoga elektryczna to czysty i bezpieczny środek transportu.

Jaką hulajnogę wybrać?

Kupując hulajnogę elektryczną należy zwrócić uwagę na solidność wykonania jej konstrukcji. Najlepiej jeśli jest ona stworzona z aluminium. Ponadto ważna jest także stosunkowo nieduża waga sprzętu, średnica kółek oraz obecność antypoślizgowej nakładki na platformie. Dobrze, by gadżet był wyposażony w podpórkę, która ułatwi parkowanie. Świetnym rozwiązaniem będzie zakup hulajnogi elektrycznej renomowanej marki E-TWOW. Modele oferowane przez tego producenta wyróżniają się lekkością i dynamicznością, a przy tym są bardzo kompaktowe. Charakteryzuje je także bardzo mała awaryjność i pełna dostępność części zamiennych. Hulajnogi E-TWOW posiadają również dodatkowe wyposażenie, na które składa się komputer pokładowy z czytelnym wyświetlaczem, oświetlenie przednie i tylne, sygnalizator dźwiękowy i możliwość regulacji kierownicy. Nie można zapomnieć o systemie KRES, który pozwala na skuteczne odzyskiwanie energii, dzięki zastosowaniu akumulatorów najwyższej jakości. Hulajnogi E-TWOW należą do ścisłej czołówki najlepszych tego typu pojazdów na świecie. Zakup takiego sprzętu doskonała inwestycja na długie lata.

Opracowanie:
Libiąż, 1 Maja 11g
tel. 32 627 76 65
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz