Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej? Sprawdź opinię specjalistów z firmy Piotra Głowskiego!

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej? Sprawdź opinię specjalistów z firmy Piotra Głowskiego!

W sytuacji, w której dojdzie do zabrudzenia tapicerki samochodowej, wiele osób decyduje się na próby samodzielnego poradzenia sobie z problemem. I choć nie można stwierdzić, że takie podejście do sprawy nie gwarantuje żadnych rezultatów, to najczęściej pozostawiają one wiele do życzenia. Aby przywrócić wnętrzu auta pierwotny blask, z pewnością warto zdecydować się na ofertę usługową przygotowaną przez najlepsze salony detailingowe. Z jakich konkretnie powodów? Odpowiedź na to pytanie przekazuje pracownik firmy Piotra Głowskiego.

Czyszczenie tapicerki samochodowej – na czym polega największa trudność?

W samochodach spędza się obecnie dużo czasu, dlatego też tapicerka narażona jest na zabrudzenia o bardzo zróżnicowanym pochodzeniu. Mowa tutaj zarówno o plamach po jedzeniu oraz piciu, jak i np. tych z błota. Bywa także, że przyczyną pojawienia się zanieczyszczeń są przewożone środki chemiczne lub materiały budowlane. Jak podkreślają doświadczeni specjaliści z firmy Piotra Głowskiego – największy problem w przypadku czyszczenia tapicerki polega na tym, że welur to materiał o wielowarstwowej strukturze.

Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że jeżeli zabrudzenia będą miały wystarczająco dużo czasu, aby zaschnąć i utrwalić się – ich usunięcie za pomocą domowych środków może być wręcz niewykonalne. Co prawa w ofercie wielu sklepów da się znaleźć wiele środków myjących, acz w zdecydowanej większości przypadków mają one działanie powierzchniowe i usuwają wyłącznie to, co widoczne na pierwszy rzut oka.

Dlaczego czyszczenia tapicerki nie należy odkładać na później?

Pozbycie się widocznej warstwy zabrudzeń rozwiązuje wyłącznie problemy dotyczące estetyki wnętrza auta. Rozwiązanie to nie sprawdzi się jednak w przypadku plam po jedzeniu lub napojach. Rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, że na zanieczyszczeniach tego typu mogą z czasem rozwijać się m.in. bakterie. To właśnie one są przyczyną pojawienia się przykrego zapachu, który można poczuć, wsiadając do zaniedbanego samochodu. Oddychanie powietrzem, w którym znajdują się np. rodniki pleśni, może przyczynić się też problemów ze stanem dróg oddechowych – zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, usunięcie bakterii oraz pleśni to niezwykle ważne elementy każdego czyszczenia tapicerki samochodowej. Niestety – za pomocą standardowych środków myjących nie da się zadbać o wszystkie wymienione kwestie. Aby mieć pewność, że proces mycia został wykonany z troską o każdy detal, z pewnością warto skorzystać z usług przygotowanych przez fachowców z firmy Piotra Głowskiego. To właśnie tutaj wszyscy zainteresowani mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjne warunki współpracy, sprawną realizację zamówienia, a także szeroko zakrojone doradztwo techniczne.

Profesjonalnie czysty samochód

Firma Piotra Głowskiego to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową pielęgnacją i czyszczeniem pojazdów. Wśród usług oferowanych przez firmę znajdują się takie jak: czyszczenie wnętrza samochodu, pranie tapicerki, czyszczenie i impregnacja skór, odkurzanie wnętrza, pranie dywaników czy ozonowanie wnętrza. Dodatkowo firma specjalizuje się w myciu detailingowym, czyszczeniu felg, polerowaniu lakieru i lamp, woskowaniu auta oraz impregnacji dachu cabrio. Klienci mogą również skorzystać z usług takich jak czyszczenie podsufitki, usuwanie zarysowań, czy dekontaminacja lakieru.

Opracowanie:
Gniezno, Powstańców Wielkopolskich 37A
tel. 609 742 098
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz