Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Latem odkrywamy znacznie więcej ciała, dlatego też dokładna depilacja jest bardzo ważna. Choć aksamitnie gładką skórę możemy osiągnąć przy zastosowaniu różnorodnych metod, efekt nie zawsze jest satysfakcjonujący. Maszynki do golenia dają krótkotrwały rezultat i dodatkowo podrażniają skórę. Wosk nie dla każdej z nas jest dobrym rozwiązaniem. Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserem?

Trwałość i skuteczność

Depilacja laserowa pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia z dowolnego obszaru na ciele. Najczęściej zabieg przeprowadza się na nogach, okolicach bikini, pachach, a w przypadku mężczyzn – na plecach. Można go wykonać przy każdym rodzaju owłosienia, natomiast najlepsze efekty uzyskują osoby, które posiadają grube i ciemne włoski. Depilacja laserowa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Jeszcze do niedawna, cena za jej wykonanie była stosunkowo wysoka. Obecnie każdy z nas może pozwolić sobie na przeprowadzenie zabiegu w wybranej partii ciała. Jak przekonuje specjalista z polecanego salonu urody Manufaktura Piękna- depilacja przy pomocy lasera ma same zalety. Przede wszystkim zapewnia długotrwały efekt, ponieważ włoski usunięte razem z cebulkami nie odrastają. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z problemem wrażliwej skóry. Codzienne stosowanie maszynek do golenia lub kremów depilujących z chemicznym składem, dodatkowo podrażnia naskórek. Z dobrodziejstwa zabiegu mogą skorzystać także osoby, których skóra poznaczona jest wieloma znamionami i pieprzykami. Depilacja laserowa to w dłuższej perspektywie czasu również spora oszczędność. W prawdzie, by uzyskać pożądane efekty trzeba będzie wykonać kilka serii zabiegu, natomiast unikniemy konieczności zakupu drogeryjnych środków depilujących. Możliwość cieszenia się aksamitnie gładką skórą przez cały czas, niezależnie od sytuacji to ogromny komfort psychiczny i duża wygoda.

Jak wygląda zabieg?

Depilacja laserowa odbywa się bez potrzeby przerwania ciągłości skóry. Mimo że zabieg wiąże się z pewnym dyskomfortem, można go zminimalizować stosując specjalne maści znieczulające. Specjalista, który wykonuje zabieg, przesuwa głowicą lasera po wybranym obszarze skóry. Laser emituje światło, które pochłaniane jest przez barwnik włosków. Świtało przekształca się w energię cieplną, a ta z kolei powoduje usunięcie włoska wraz z cebulką. Zabieg – zależnie od wybranej partii ciała- może trwać od 15 minut do 1 godziny. Przed jego wykonaniem, skórę należy dokładnie oczyścić i ogolić. Aby zabieg był trwały konieczne jest wykonanie serii ok. 6 zabiegów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz