Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zawsze kupować rower w specjalistycznych sklepach?

Dlaczego warto zawsze kupować rower w specjalistycznych sklepach?

Kiedyś, aby kupić rower, należało udać się do specjalistycznego sklepu rowerowego. Dzisiaj pomimo, że nadal z sukcesem działają one zarówno w dużych, jak i małych miastach, wielu klientów decyduje się na zakupy w sklepach internetowych, czy w centrach handlowych. Rowery często sprzedają również dystrybutorzy sprzętów AGD i RTV. Stawiając jednak na pełne bezpieczeństwo, jakość i bezusterkowość, warto odwiedzać dedykowane salony! Dowiedz się z nami, dlaczego…

Gwarantowanie jakości potwierdzonej licznymi testami

Przy zakupie rowerów należy przede wszystkim kierować się ich jakością. Tu warto podążać za dwiema wskazówkami. Pierwszą z nich podsuwa w wielu wywiadach Maja Włoszczowska, znana polska kolarka górska, która podkreśla to, że jednym z najważniejszych elementów dobrego roweru, jest jego osprzęt. Poszukując najlepszego modelu, nie zwracaj uwagę zatem tylko na kwestie wizualne. Niekiedy rozbudowane amortyzatory, są bowiem „półatrapami”, a hamulce tarczowe, nie są tymi najnowocześniejszymi na rynku – mowa o hamulcach tarczowych mechanicznych, które ustępują tym hydraulicznym. Drugim ważnym wyznacznikiem jakości, jest zaś marka roweru. Najlepsi producenci publikują testy swoich konstrukcji, a także bardzo szczegółowo określają deklaracje własności użytkowych. Wybierając rowery marek GAZELLE, KELLYS, GT, czy HAIBIKE,  stawiasz zatem na rower bezusterkowy, żywotny i przede wszystkim komfortowy w jeździe. Odpowiedź, gdzie je dostaniesz, jest zaś prosta: w specjalistycznych sklepach rowerowych.

Gwarancja i serwis

Nie tylko na jakość warto zwracać uwagę, ale również na kompleksową obsługę dystrybutora rowerów. Tu spisują najlepiej się właśnie specjalistyczne sklepy, które nie tylko gwarantują atrakcyjną cenę w stosunku do jakości, ale które również, które zapewniają świetne umowy gwarancyjne. Mowa między innymi o bezpłatnych serwisach, po przejechaniu 100-150 kilometrów, czy też o darmowych montażach akcesoriów: przerzutek marki SHIMANO, hamulców SRAM, oświetlenia LEZYNE, toreb rowerowych CROSSO, czy też opon SCHWALBE. Takie udogodnienia oraz szeroką ofertę usługową, przedstawia między innymi firma SPORTLAND, która prowadzi również wypożyczalnię. Propozycja dotyczy rowerów miejskich, trekkingowych, górskich, a także młodzieżowych. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na wygodne dla pociech foteliki. Z pełną ofertą podmiotu warto zatem zapoznać się na dedykowanej stronie www. Znajdziesz na niej nie tylko rowery, ale także najlepszy na rynku sprzęt narciarski, od desek snowboardowych, po narty i różnego rodzaju akcesoria. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz