Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar od firmy BAD-MEB?

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar od firmy BAD-MEB?

Polacy coraz chętniej korzystają z usług pracowni meblarskich, które tworzą bardziej unikalne i solidniejsze meble od tych, które można dostać w większości salonów meblowych w kraju. Zamówienia do najlepszych producentów spływają zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z każdą koncepcją inwestora bez problemu radzi sobie zespół stolarzy BAD-MEB z Żywca. Dlaczego to właśnie z tą pracownią meblarską warto podjąć współpracę?

Szeroka oferta mebli na zamówienie

Pracownia meblarska BAD-MEB zatrudnia doświadczonych projektantów mebli i stolarzy, a to pozwala jej realizować nawet najbardziej nietuzinkowe koncepcje klientów dotyczące mebli łazienkowych, kuchennych, garderobianych, biurowych, a także tych do salonów, sypialni i pokojów dziecięcych. Firma z Żywca gotowa jest na przygotowywanie szaf, komód, łóżek, stołów, stoliczków oraz innego rodzaju wyrobów w każdym z możliwych stylów.

Klienci indywidualni najczęściej wybierają meble utrzymane w estetyce skandynawskiej, klasycznej, nowoczesnej, kolonialnej i rustykalnej. Inwestorzy biznesowi wolą z kolei meble industrialne, awangardowe, a nawet te w stylu art deco. Takie prawdziwe dzieła sztuki zamawiają kancelarie prawne czy zarządy dużych spółek. Firma BAD-MEB przyjmuje zatem małe, jak i bardzo duże zlecenia, zawsze dotrzymując warunków umowy i zachowując terminowość. Każde zamówienie jest realizowane po bardzo złożonym procesie projektowych – nawet najmniejsze szczegóły mebli BAD-MEB są dokładnie zaplanowane.

Meble z wysokiej klasy materiałów

Zespół projektantów i stolarzy pracowni BAD-MEB proponuje klientom tworzenie mebli z wysokiej klasy materiałów, od płyt laminowanych MDF począwszy, na litym i egzotycznym drewnie kończąc. Podobnie jest z zastosowanym szkłem czy elementami metalowymi – okuciami, zawiasami i uchwytami. Dużą wagę co do jakości zespół BAD-MEB przywiązuje również przy doborze blatów kuchennych np. przy produkcji mebli kuchennych i łazienkowych. Oferowane są takie ich odmiany, by były one nie tylko przepiękne, ale też funkcjonalne i trwałe na lata (m.in. piaskowce, marmury, granity, blaty z drewna, blaty ze szkła hartowanego). Jak podkreśla bowiem jeden z projektantów mebli z firmy BAD-MEB z Żywca:

Każdy nawet najmniejszy mebel tworzymy z pasją i wręcz artystycznym powołaniem. Zawsze dążymy do perfekcji i pełnego zadowolenia klientów, a lata praktyki pozwoliły nam uzyskać taką jakość, że szafy, komody, stoły czy stoliczki z naszej stolarni pozostają nietknięte duchem czasu przez długie lata użytkowania. Między innymi to odróżnia nas od innych pracowni meblarskich, a przede wszystkim od producentów specjalizujących się w masowym wytwarzaniu mebli, które można znaleźć potem w sklepach.  

Szybka i precyzyjna produkcja mebli

Firma meblarska BAD-MEB cieszy się uznaniem wśród klientów również za krótki czas produkcji mebli na wymiar. Jest to możliwe dzięki posiadaniu nowoczesnych maszyn stolarskich oraz dzięki zatrudnianiu kadry doświadczonych solarzy. Wiele prac wykonują oni ręcznie tak, by 1:1 odtworzyć każde założenie projektowe. Fronty meblowe wykańczane mogą zatem być pięknymi ornamentami, przeszkleniami czy innymi dodatkami np. oświetleniem.

Po zakończonej produkcji klient może również oczekiwać dowozu mebli pod wskazany adres i montażu ich w określonym miejscu. Szczególnie ważne jest to w przypadku garderób typu walk-in-closet oraz zestawów kuchennych. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz