Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zakupić produkty Tel-Gaz?

Dlaczego warto zakupić produkty Tel-Gaz?

Sprzęt spawalniczy oraz gazy techniczne należą do specjalistycznego sprzętu, którego jakość przekłada się na ostateczny efekt wykonywanych prac. Należy więc nie tylko starannie go dobierać, ale także zadbać, aby produkty były od renomowanych producentów. Jedną z firm, która jest w stanie to zapewnić, jest Tel-Gaz. Dlaczego jeszcze warto kupować wyroby oraz surowce tej firmy? O tym piszemy w poniższym artykule.

Doświadczenie przekładające się na najwyższą jakość

Firma Tel-Gaz obecna jest na rynku już od 1996 roku, dzięki czemu zdobyła ona ogromne doświadczenie w branży, będące źródłem cennej, praktycznej wiedzy, która przekłada się także na wysoką jakość oferowanych produktów. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, firma ta dba o to, by zaopatrywać się wyłącznie u sprawdzonych, renomowanych producentów. Oferowane produkty są więc nie tylko niezawodne, ale i solidne i wytrzymałe, a także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Kompleksowa i fachowa obsługa

Pracownicy firmy Tel-Gaz to osoby nie tylko doświadczone, ale i wykwalifikowane. Posiadają one zatem nie tylko rozległą wiedzę praktyczną na temat gazów technicznych oraz sprzętu spawalniczego, ale i różne przydatne informacje z zakresu teorii. Ponadto, ciągle dbają oni o rozwój i o wzbogacanie asortymentu, śledząc nowinki i aktualizacje branżowe. Tel-Gaz działa w jak najlepszym interesie klienta, dopasowując ofertę do jego aktualnych potrzeb, jak również oferując fachowe doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów.

Rzetelna realizacja i dodatkowe usługi

Tel-Gaz to także gwarancja rzetelnego podejścia pod każdym względem. Firmę tą bowiem cechuje terminowa realizacja zamówień oraz dostępność dodatkowych, atrakcyjnych opcji w ofercie takich jak transport produktów bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres.

Bogata oferta

Wreszcie, Tel-Gaz ma do zaproponowania Państwu bogatą ofertę produktów najwyższej klasy w tym:

  • Gazów technicznych (propan, tlen, azot, argon, hel, acetylen, dwutlenek węgla oraz mieszanki spożywcze)

  • Sprzętu spawalniczego (maski spawalnicze; okulary i rękawice ochronne; druty spawalnicze, reduktory gazowe, butlowe, do argonu, do dwutlenku węgla, jednostopniowe oraz dwustopniowe, a ponadto palniki oraz części do nich takie jak nasadki, dysze, wyloty oraz rękojeść; węże spawalnicze, tarcze, elektrody wolframowe i zwykłe)

  • Ponadto sprzedaż oraz legalizację butli gazowych do gazów sprężonych

  • Wymianę butli oraz zaworów

  • Butle gazowe do wózków widłowych

  • Oraz transport butli gazowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz