Materiał Partnera

Dlaczego warto współpracować z EURO EKO POLSKA?

Dlaczego warto współpracować z EURO EKO POLSKA?

Właściciel każdego lokalu gastronomicznego zobowiązany jest do właściwego przechowywania oraz utylizacji oleju roślinnego, który już nie nadaje się do użycia. Dowiedz się, dlaczego warto zlecić odbiór zużytego oleju roślinnego firmie EURO EKO POLSKA i rozpocznij współpracę z profesjonalistami, dbającymi o komfort każdego klienta oraz działającymi zgodnie z przepisami obowiązującego prawa w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Zużyty olej posmażalniczy – dlaczego należy postępować z nim w odpowiedni sposób?

Olej przesmażony, który nie nadaje się już do użycia to duże zagrożenie dla środowiska naturalnego. Każdy właściciel lokalu gastronomicznego oraz zakładu przetwórstwa spożywczego musi przestrzegać zasad składowania przesmażonego oleju i w odpowiedni sposób zadbać o jego utylizację, czyli przekazać firmie, która posiada wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające na zajęcie się szkodliwymi dla środowiska odpadami.

Odbiór oleju przesmażonego oferuje wiele firm zajmujących się jego składowaniem i pośredniczącym w obrocie odpadami tłuszczowymi, jednak nie wszystkie działają na terenie całego kraju oraz posiadają niezbędne pozwolenia na odbiór  tego typu odpadów.

Za niewłaściwe postępowanie ze zużytym olejem, grożą kary; trzeba mieć także świadomość, że nieodpowiednia utylizacja oleju roślinnego wpływa na stan środowiska naturalnego i jest powodem jego zanieczyszczenia, co odbija się na zdrowiu nas wszystkich.

EURO EKO POLSKA – niekwestionowany lider w zakresie odbioru i recyklingu zużytego oleju roślinnego

EURO EKO POLSKA to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą niezbędną do właściwego gospodarowania odpadami tłuszczowymi. Ponadto posiada wszelkie decyzje oraz pozwolenia na zbieranie, transport jak również na ostateczny recykling oraz międzynarodowe certyfikaty zezwalające na handel zużytymi tłuszczami roślinnymi REDcert Eu.

Istniejemy na rynku od 2005 roku. W tym czasie jako jedyna firma w Polsce otrzymaliśmy zezwolenie na ostateczny recykling odpadów tłuszczowych. Dysponujemy niezbędną wiedzą, doświadczeniem, zasobami ludzkimi oraz flotą samochodową, co pozwala nam współpracować z klientami z całej Polski – podkreśla ekspert firmy EURO EKO POLSKA.

Zalety współpracy z EURO EKO POLSKA

EURO EKO POLSKA gwarantuje:

  • niezbędną dokumentacją dla SANEPIDU oraz innych służb środowiskowych
  • wszelkie decyzje oraz pozwolenia na: zbieranie, transport
  • kompleksową obsługę klientów na terenie całej Polski,
  • realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klienta,
  • własne pojemniki na olej,
  • własny transport,
  • przewóz i utylizację odpadów tłuszczowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Decydując się na współpracę z EURO EKO POLSKA, każdy klient może liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę. Otrzymuje  on zarówno Kartę Przekazania Odpadu (KPO) jak również umowę na odbiór odpadów, które są niezbędnymi dokumentami m.in. dla Sanepidu i stanowią dowód na to, że swoją działalność prowadzi z poszanowaniem prawa oraz pożytkiem dla środowiska naturalnego.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz