Materiał Partnera

Dlaczego warto umówić się z doradcą ubezpieczeniowym?

Dlaczego warto umówić się z doradcą ubezpieczeniowym?

Doradca ubezpieczeniowy w Multiagencji reprezentuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu, zaoferuje szereg usług związanych z polisami. Ma wieloletnie doświadczenie w branży i jest w stanie perfekcyjnie dobrać konkretną ofertę w odniesieniu do indywidualnego przypadku. Sytuacje życiowe bywają nieprzewidywalne, kosztują wiele stresu i dlatego warto się ubezpieczyć.

Zabezpieczenie siebie i rodziny

Ubezpieczenia przeważnie ignorujemy, traktujemy raczej jako zło konieczne lub zbędny wydatek. Musimy opłacać składki, nie mając pewności czy skorzystamy z odszkodowania. Jest to oczywiście ryzyko. Z drugiej strony, gdy wydarzy się wypadek losowy, znajdziemy się w trudnej sytuacji, także finansowej. Nie bierzemy pod uwagę tego typu zdarzeń i myśl o polisach odsuwamy na plan dalszy, co jest niepokojące. Najważniejszą sprawą jest nasze zdrowie i życie. Powinniśmy też pomyśleć o naszej rodzinie. Należy podchodzić poważnie do ubezpieczeń, spotkać się z doradcą i poznać warianty ubezpieczeń, dopóki jesteśmy zdrowi. Dlatego, że chorych ludzi żadna firma nie ubezpieczy, a jak wiemy, każdy może ulec wypadkowi lub poważnie zachorować, bez względu na to ile ma lat. Biuro ubezpieczeń Janina Sikorska Ubezpieczenia posiada cały zakres ubezpieczeń, z wielu towarzystw, więc poznamy różne warianty, warunki i zatroszczmy się, jeśli nie o siebie, to o bliskich.

Ubezpieczenie, które trzeba posiadać

Na rynku polis mamy wiele rozwiązań zabezpieczających przed nieprzewidzianymi okolicznościami. W obecnej dobie możemy ubezpieczyć niemal wszystko, ale najważniejsza jest polisa, która chroni nasze życie i zdrowie. W drugiej kolejności zainteresujmy się ubezpieczeniem samochodowym AC, OC jest obowiązkowe, więc i tak musimy je mieć. Następną bardzo ważną polisą jest ubezpieczenie majątkowe i w przypadku gospodarstw rolnych, ubezpieczenie rolne. Planując wyjazd za granicę kraju, potrzebujemy ubezpieczenia turystycznego. Prowadząc biznes, powinniśmy pomyśleć o zabezpieczeniu firmy od utraty zysku, samochodów firmowych, budynków, urządzeń, wyposażenia, wartości pieniężnych, środków obrotowych itp. Dzięki polisom możemy spać spokojnie i nie martwić się, co zrobimy, gdy przytrafi się nieszczęśliwy wypadek. Nie warto ignorować tych spraw, ponieważ to nasze zabezpieczenia i nigdy nie wiemy, kiedy z nich skorzystamy.

Umów się z doradcą ubezpieczeniowym!

Agent ubezpieczeniowy z Biura ubezpieczeń Janina Sikorska jest przedstawicielem kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ma licencję, na mocy której podpisuje polisy z osobami, które są zainteresowane danym ubezpieczeniem. Doradca ma szeroką wiedzę na temat warunków polisy i wszystkich produktów towarzystw ubezpieczeniowych. Spotyka się z klientami, oferując produkty w wersji podstawowej oraz rozszerzonej, wyliczając klientowi składkę miesięczną, kwartalną i roczną, zgodnie z życzeniem. Unikamy specjalistów od ubezpieczeń, ponieważ sądzimy, że nie potrzebujemy żadnego zabezpieczenia. W danym momencie jest to prawda, tu i teraz nie skorzystamy z odszkodowania. Niefortunne zdarzenie może wystąpić za rok, 5 lub 10 lat, a nawet później. Dobrze, gdy nigdy się nie zdarzy. Nikt z nas nie chciałby ulec wypadkowi, dostać wylewu, czy zachorować na nowotwór. Nie chcielibyśmy również pożaru w naszym domu, czy jakiegokolwiek włamania. Umawiając się na spotkanie, niczym przecież nie ryzykujemy, ale poznamy warunki polisy, z której w przyszłości możemy skorzystać.

Opracowanie:
Koluszki, Kolejowa 4b
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz