Materiał Partnera

Dlaczego warto ubezpieczyć się w agencji Invest?

Dlaczego warto ubezpieczyć się w agencji Invest?

Wiele osób zastanawia się, czy aby na pewno warto się ubezpieczyć, a jeśli tak, to jaki rodzaj polisy wybrać. Na rynku znajdziemy różne ubezpieczenia, między innymi majątkowe, komunikacyjne, podróżne i polisy na życie. Pamiętajmy, że życie pisze różne scenariusze, nie zawsze szczęśliwe. Dlatego, warto zawczasu pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia lub dobytku. Jeśli zależy nam na polisie idealnie dopasowanej do naszych wymagań, skorzystajmy z szerokiej oferty agencji Invest. Dlaczego warto zapoznać się z ofertą właśnie tej agencji ubezpieczeniowej? Podpowiadamy.

Fachowe doradztwo

Często nie jesteśmy pewni, jaki rodzaj ubezpieczenia najlepiej spełni nasze oczekiwania i zabezpieczany nasze dobra, a ogromny wybór ofert nie ułatwia nam wyboru najlepszej opcji. Pamiętajmy, że dobór ubezpieczenia zależy od naszych indywidualnych potrzeb i sytuacji, w jakiej się znajdujemy – od poziomu życia, pracy, stanu zdrowia i miejsca zamieszkania. Dlatego, jeśli nie jesteśmy pewni, jakie ubezpieczenie wybrać, udajmy się do zaufanej agencji Invest w Gnieźnie, która działa w branży od 1990 roku. Bogate doświadczenie jej pracowników jest nieocenione podczas pomocy w wyborze odpowiedniej polisy. Agencja Invest kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Szeroka oferta

W biurze Invest możemy wykupić różne rodzaje ubezpieczeń, między innymi:

  • Ubezpieczenie komunikacyjne – OC, AC, Assistance i Ubezpieczenia NNW kierowcy. Ubezpieczenie OC wymagane jest przez prawo i należy do grupy najbardziej powszechnych polis. Jej wykupienie zobowiązuje firmę ubezpieczeniową do pokrycia kosztów związanych z wyrządzeniem szkód przez kierowcę. Natomiast AC to dobrowolne ubezpieczenie, które chroni ubezpieczonego. Ochrona w ramach AC przysługuję w przypadku różnych zdarzeń takich jak np. pożar, silny wiatr, wypadek, czy kradzież. Oczywiście są sytuacje, kiedy ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania – np. gdy incydent wydarzył się pod wpływem alkoholu. Jeśli chcemy poznać wszystkie rodzaje ubezpieczeń i dowiedzieć się, jakie są ich plusy i minusy, umówmy się na spotkanie z pracownikiem agencji Invest. Wówczas otrzymamy komplet informacji.
  • Ubezpieczenie na życie – jego głównym celem jest zapewnienie ochrony finansowej i bezpieczeństwa bliskim osobom, co jest szczególnie ważne w obecnych czasach. Dzięki produktom oferowanym przez Invest możemy zagwarantować komfort psychiczny sobie i naszej rodzinie, stosunkowo niewielkim nakładem finansowym.
  • Ubezpieczenia majątkowe – na dom lub mieszkanie często wydajemy oszczędności życia. Dlatego zadbajmy, żeby w razie pożaru, powodzi lub włamania odzyskać środki, które pomogą nam wyjść na prostą i poradzić sobie z trudną sytuacją.
  • Ubezpieczenia podróżne – kierowane do osób wyjeżdżających za granicę do pracy lub w celach wypoczynkowych.
  • Ubezpieczenia dla firm – przeznaczone dla małych i średnim przedsiębiorstw. Zapewniają kompleksową ochronę firmy przed finansowymi następstwami różnorodnych zdarzeń.

Wybierz ubezpieczenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z personelem firmy Invest i zadbaj o przyszłość swoją i swoich bliskich.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz