Materiał Partnera

Dlaczego warto tankować pojazdy na stacji sieci MOYA?

Dlaczego warto tankować pojazdy na stacji sieci MOYA?

Sieć stacji paliw MOYA z roku na rok się rozszerza. Polscy kierowcy również coraz chętniej wybierają stacje sygnowane tą marką. Dzięki projakościowym wdrożeniom gwarantuje ona bowiem najwyższej klasy paliwa w Polsce, wyróżniając się także profesjonalizmem w obsłudze klientów. Na wielu stacjach MOYA na kierowców czekają bowiem bary oraz tanie pokoje w przyjemnie urządzonych motelach.

Paliwa wysokiej jakości

Polskie stacje wyróżniają się na tle tych zagranicznych ofertą wysokich jakościowo paliw. Tym cechuje się między innymi sieć MOYA, która może pochwalić się znakiem jakości TankQ. Został on przyznany po laboratoryjnych testach paliw, które przeprowadzane są okresowo przez ośrodek J.S. Hamilton Poland. Instytucja ta posiada atest Państwowej Izby Handlu w zakresie kontroli jakości paliw, a jej oceny są w pełni uzasadnione, bezstronne i co ważne w 100% wiarygodne. 

Wspomniana wiarygodność jest też wynikiem wieloletniej działalności stacji paliw MOYA w Polsce. Polscy kierowcy chętnie tankują swoje auta między innymi paliwem do samochodów dieslowych ON MOYA Power. Dlaczego warto się nim zainteresować? Przede wszystkim dzięki dużej ilości substancji uszlachetniających, które konserwują i zabezpieczają jednostkę napędową. Zwiększona moc silnika, wysoka proekologiczność oraz niskie spalanie, gwarantowane. Potwierdza to podwyższona liczba cetanowa paliw MOYA.

Atrakcyjne ceny dla każdego kierowcy

Stacje paliw MOYA oferują bardzo atrakcyjne ceny swoich paliw, a także płynów eksploatacyjnych i własnych brandowych produktów spożywczych. Jest to związane m.in. z tym, iż marka ta stale rywalizuje z większymi rynkowymi konkurentami, którzy znani są wśród kierowców od lat i często w mniejszych miejscowościach są jedynymi dystrybutorami paliw. To jednak może się w najbliższym czasie zmienić. Program rozbudowy stacji paliw MOYA jest bardzo ambitny. Marka w kilka lat planuje rozszerzyć się do ponad 350 stacji, które tworzone są również w ramach franczyzny. Wspomnieć należy także o tym, iż MOYA realizuje sprzedaż paliw w ramach działania stacji automatycznych. Szczególnie są one polecane dla flot transportu ciężkiego – takie stacje znaleźć można przy trasach tranzytowych.

To między innymi kierowcy ciężarówek, taksówek, busów, autobusów czy maszyn specjalistycznych powinni zainteresować się siecią stacji MOYA, która gwarantuje karty rabatowe VIP i karty paliwowe.

Obsługa kierowców na najwyższym poziomie

Kierowcy cenią stacje paliw MOYA nie tylko za atrakcyjne ceny, bogatą ofertę paliw (benzyna, ON i LPG) czy za jakość produktów. Ważna jest także obsługa kierowców na najwyższym poziomie. Dowodzi temu Stacja Paliw GRANACCY, która położona jest w Bargłowie Kościelnym przy ważnej trasie prowadzącej na Litwę, Białoruś i do Obwodu kaliningradzkiego (Rosja). To właśnie tam nie tylko można zatankować tanio pojazd, ale można odpocząć po długiej podróży w modnym hotelu. Na kierowców czeka również restauracja, gdzie przygotowywane są różnorodne i pyszne dania z polskich produktów najwyższej klasy. W takich miejscach można zatem odpocząć po długiej zagranicznej podróży.

Podsumowując, należy dostrzec to, że MOYA wyznacza nowe wysokie standardy w obsłudze kierowców, a przy wielu stacjach tej marki powstają specjalne strefy relaksu, bary, kawiarnie oraz właśnie motele i piękne restauracje. 

Opracowanie:
Bargłów Kościelny 17c
tel. 87 642 40 65
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz