Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum Ubezpieczeń Wolska?

Dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum Ubezpieczeń Wolska?

Szukasz konkurencyjnego cenowo ubezpieczenia OC? A może zastanawiasz się nad zakupem polisy na życie? Skorzystaj z oferty Centrum Ubezpieczeń Wolska, które obsługuje klientów na terenie całego kraju. To niezależna firma ubezpieczeniowa, która działa na rynku od 2003 roku. Charakteryzuje ją dbałość o klienta i obiektywna ocena produktów dostarczanych przez zewnętrzne agencje. Poznaj największe zalety współpracy z Centrum Ubezpieczeń Wolska!

Szeroki wybór polis od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych

Polski rynek ubezpieczeń rozwija się dynamicznie, a towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się wręcz w tworzeniu coraz to nowych ofert mających wzbudzić zainteresowanie klientów. Dzięki Centrum Ubezpieczeń Wolska nie musisz chodzić od agencji do agencji, by zapoznać się z przygotowanymi przez nie propozycjami polis. W jednym miejscu znajdziesz oferty z osiemnastu najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych i dokonasz ich bezpłatnego porównania. To duża wygoda i oszczędność czasu. Centrum Ubezpieczeń Wolska ma w sprzedaży:

  • ubezpieczenia komunikacyjne,

  • ubezpieczenia nieruchomości,

  • ubezpieczenia dla firm,

  • polisy na życie,

  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,

  • ubezpieczenia NNW w życiu prywatnym,

  • ubezpieczenia sprzętów elektronicznych (smartfony, laptopy).

Minimum formalności, maksimum korzyści

Z pomocą specjalistów z Centrum Ubezpieczeń Wolska możesz kupić wybrane ubezpieczenie przez telefon, Internet lub bezpośrednio w siedzibie firmy, która mieści się przy ulicy Wolskiej 11 w Lublinie. W każdym przypadku możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego eksperta, który dopasuje polisę do Twoich indywidualnych potrzeb. Stanie się on Twoim prywatnym opiekunem, który regularnie będzie przypominał Ci np. o zbliżającym się terminie utraty ważności ubezpieczenia czy konieczności zapłaty kolejnej składki.

Doradca pomoże Ci także w załatwieniu wszystkich formalności wynikających z umowy ubezpieczenia – podpowie, jak zgłosić szkodę oraz jak uzyskać odszkodowanie. Jeśli zaś wysokość świadczenia Cię nie zadowoli, specjalista napisze stosowne odwołanie. Co ważne, opieka indywidualnego doradcy jest całkowicie darmowa. Z usług Centrum Ubezpieczeń Wolska możesz skorzystać z każdego miejsca na świecie. Umożliwia to szybki i wygodny kontakt telefoniczny bądź zdalny z doradcami. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz znajdujący się na stronie internetowej wspomnianej wyżej firmy, a specjaliści zajmą się resztą. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by kupić polisę. Komplet dokumentów otrzymasz na maila lub kurierem.

Opracowanie:
Lublin, Wolska 11
tel. 81 444 58 08
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz