Materiał Partnera

Dlaczego warto serwisować samochody w ASO Mazdy?

Dlaczego warto serwisować samochody w ASO Mazdy?

Skrót ASO, oznacza w motoryzacji Autoryzowane Stacje Obsługi. Dzisiaj niemalże każda marka samochodowa, wyróżnia się posiadaniem całej sieci partnerów, które świadczą usługi naprawcze właśnie w ramach ASO. Obecnie coraz większa liczba kierowców decyduje się na właśnie podejmowanie współpracy z tego typu podmiotami. Dlaczego jednak na rynku polskim, szczególnie wyróżniają się autoryzowane warsztaty Mazdy?

Nowoczesne parki maszynowe – wykorzystanie technologii producenta

Jeśli słyszałeś o innowacyjnych silnikach rotacyjnych Wenkla i testach Mazdy w użytkowaniu paliwa wodorowego, powinieneś wiedzieć, że równie postępowymi technologiami posługują się mechanicy Autoryzowanych Stacji Obsługi tejże marki. Mechanicy zatrudniani w tego typu warsztatach wyróżniają się swoją wiedzą z zakresu mechaniki pojazdów, elektroniki, instalatorstwa, automatyki i robotyki, a także blacharstwa, lakiernictwa czy też auto detailingu. Swoją pracę wykonują zaś zawsze na najnowocześniejszym sprzęcie, który przechodzi częste kontrole techniczne. To zaś pozwala świadczyć błyskawiczne usługi serwisowe, czy też przeglądy pogwarancyjne i gwarancyjne, dla właścicieli pojazdów marki Mazda, a także dla wszystkich innych zainteresowanych kierowców. Najlepszym dowodem na to, iż ASO japońskiego koncernu znacznie wyróżniają się swoją innowacyjnością na rynku, jest działalność firmy Mazda Auto 2000na stronie internetowej podmiotu możesz zapoznać się między innymi z krótkim filmikiem przedstawiającym wykorzystanie w praktyce nowoczesnego parku serwisowego, w tym ram serwisowych Autorobot!

Spójna polityka cenowa i elektroniczne rejestry samochodowe

Warto wiedzieć o tym, że Autoryzowane Stacje Obsługi Mazdy, wyróżniają się także bardzo atrakcyjnymi cenami dotyczącymi usług serwisowych, przeglądów, czy sprzedaży części oryginalnych bądź zamiennych. Każde działanie mechaników jest z klientem również skrupulatnie omawiane tak, aby mógł on wiedzieć, za co konkretnie płaci (tworzenie kosztorysów napraw w oparciu o system Audatex). Dzisiaj niestety wiele warsztatów nie prowadzi przejrzystej polityki cenowej, co często przekłada się na zawyżone koszty usług oraz zbyt wysokie marże kupowanych elementów motoryzacyjnych. Korzystając z ASO Mazdy, masz zatem pewność uczciwości, a także taniości! Istotne jest także to, iż wiele warsztatów autoryzowanych przez japoński koncern, prowadzi elektroniczny rejestr samochodowy. W nim znajdują się wszystkie informacje dotyczące historii serwisowej Twojego auta, co pomaga w diagnozowaniu usterek, a także w usprawnianiu funkcjonowania różnych podzespołów samochodu.

Cenna wskazówka! Jeśli jesteś właścicielem pojazdu marki Mazda, zgłoś się do autoryzowanych serwisantów w celu wybrania dobrej umowy ubezpieczeniowej, zapewniają oni m.in. długotrwałe podtrzymanie gwarancji producenta, nawet w przypadku szkody wynikającej z błędu właściciela pojazdu.

Opracowanie:
Warszawa, Ostrobramska 38a
tel. 22 424 20 02
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz