Materiał Partnera

Dlaczego warto kupić filcowy organizer do torebki?

Dlaczego warto kupić filcowy organizer do torebki?

Torebka to nieodłączny element każdej damskiej stylizacji. I choć w naszej kolekcji posiadamy zwykle kilka różnych modeli, ich zawartość jest zawsze taka sama. Każda z nas musi mieć pod ręką  portfel, pęk kluczy, telefon, notatnik i długopis. W torebce nie może też zabraknąć miejsca dla lusterka, eleganckiej puderniczki, szczotki do włosów, kremu do rąk i ulubionej szminki. Złośliwi twierdzą nawet, że w damskiej torebce można znaleźć młotek i komplet gwoździ. A wszystko to leży zwykle luzem, co nie ułatwia poszukiwań. Jak ujarzmić ten bałagan?

Organizer do każdej torebki

Większość kobiet ma w swojej garderobie co najmniej kilka torebek. Niestety często jest tak, że uparcie nosimy tylko jedną z nich, do czasu aż zaczną pojawiać się na niej widoczne ślady użytkowania. Żyjemy w biegu i przez cały próbujemy godzić ze sobą wiele różnych ról – matki, żony, córki, pracownicy, szefowej czy przyjaciółki. Wnętrze naszej torebki bardzo często odzwierciedla to, co aktualnie dzieje się w naszym życiu. A ono rzadko kiedy jest poukładane. Torebka mieści wszystko to, co zawsze musimy mieć pod ręką i o wiele więcej. I nawet jeśli mamy ochotę zamienić klasycznego shoppera na komfortowy plecak miejski, zwykle nie chce nam się przenosić z torby do torby całego tego „bałaganu”. Na szczęście istnieje bardzo proste rozwiązanie owego problemu – organizer do torebki.

To nic innego jak pojemnik uszyty ze sztywnego materiału, który zbudowany jest z licznych kieszonek i przegródek. Ułatwiają one segregację wszystkich rzeczy, które zwykle ze sobą nosimy. Dzięki temu w torebce zawsze panuje porządek, a my nie tracimy cennych minut na niekończące się poszukiwania potrzebnego w danej chwili przedmiotu. Organizery do torebek mają jeszcze inne zalety – sztywna forma pozwala na dłużej zachować oryginalny kształt torebki, a uniwersalny rozmiar umożliwia zastosowanie jednego organizera w kilku różnych modelach. Przełożenie pojemnika z torby do torby zajmuje kilka sekund. Dzięki temu możemy nosić codziennie inną torebkę, a jej wnętrze będzie zawsze dokładnie takie samo.

 Jaki organizer wybrać?

W sklepach znajdziemy wiele różnych organizerów do torebek. Niestety większość z nich bardziej sprawdzi się w roli zwykłej kosmetyczki. Cechuje je sztuczna, poliestrowa tkanina, mała pojemność i ograniczona oferta rozmiarowa. Gdzie zatem kupić organizer z prawdziwego zdarzenia? W internetowym sklepie Beltrani. Znajdziemy tam organizery wyprodukowane z filcu, które wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i dużą estetyką wykonania. Występują też w kilku wersjach kolorystycznych, co ułatwi dopasowanie wybranego modelu do koloru podszewki naszej torebki. Filcowe organizery są również łatwe do utrzymania w czystości i nie ulegają odkształceniom. Warto wspomnieć, że jeśli w ofercie sklepu nie znajdziemy organizera, który spełniłby nasze oczekiwania, możemy zlecić wykonanie takiego produktu na indywidualne zamówienie. Już dziś spraw sobie swój egzemplarz!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz