Materiał Partnera

Dlaczego warto korzystać z oferty pracowni architektonicznych?

Dlaczego warto korzystać z oferty pracowni architektonicznych?

Przy budowie domu, niektórych rodzajach modernizacji istniejących budynków, czy też budowie hal, magazynów czy też biurowców konieczne jest przedłożenie projektu budowlanego. Bez poprawnie wykonanego projektu budowlanego każde działania, budowa, przebudowa jest samowolką budowlaną. Za działania bez posiadania projektu domu, hali czy magazynu wykonanym przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami grozi nam dotkliwa kara pieniężna, nakaz zburzenia wykonanej konstrukcji.

Warto wiedzieć, że każda rozpoczynająca się inwestycja wznoszenia nowego obiektu mieszkaniowego lub usługowego wymaga projektu architektonicznego. Podobnie rzecz się ma przy generalnych remontach, rozbudowach gdzie zmianie podlega konstrukcja nośna budynku, ingerencja w projekt dachu, instalacji grzewczej itp.

Doświadczone biuro projektowe gwarancją zadowolenia inwestora

Chcąc mieć pewność, że prace budowlane będą przebiegać prawidłowo bez zbędnych przestojów, wynikających z niedopatrzeń projektowych. Wybierając pracownię projektową, kierujmy się przede wszystkim doświadczeniem architekta budowy, któremu powierzymy stworzenie projektu swojego obiektu, jak i jego portfolio, polecenia i opinie w środowisku. Dobrze jest poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z uprawnieniami posiadanymi przez naszego specjalistę projektowego. Uprawnienia, przebyte szkolenia i pozytywna opinia dotychczasowych klientów wpływa na ocenę końcową pracowni architektonicznej.

Przykładem firmy, która posiada nie tylko bogate doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, domów, czy też hal magazynowo-produkcyjnych jest pracownia architektoniczna Atelier PS. M. Polak, M. Skwara. Firma dysponuje nie tylko kilkudziesięcioletnią praktyką i pracownikami o odpowiednim wykształceniu, ale stale podąża za nowościami, trendami w branży projektowej oferując swoim klientom stale świeże spojrzenie i projekty ściśle dopasowane do potrzeb inwestora i otoczenia.

Chcesz się wyróżnić niebanalnym obiektem publicznym, zaufaj najlepszym

Sukces inwestycji budowlanej jest ściśle uzależniony od wybranego projektu budowlanego. Jeśli nie chcesz tworzyć klonów, kopii istniejących już budynków, warto poświęcić swój czas i pieniądze decydując się na współpracę z firmą, której przedstawione projekty są zgodne z naszym poczuciem estetyki, cechuje je unikalność, prostota i zarazem elegancja połączona z funkcjonalnością. Ponieważ sam projekt nie gwarantuje bezawaryjnego użytkowania budynku, wybór doświadczonej firmy architektonicznej pozwala mieć gwarancję, że opisane w części technicznej parametry konstrukcji obiektu są zgodne z prawem budowlanym, prawami fizyki i obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa budowlanego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz