Materiał Partnera

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego zakładu naprawy sprzętu AGD?

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego zakładu naprawy sprzętu AGD?

Codziennie używamy różnego rodzaju urządzenia AGD i niestety ulegają one od czasu do czasu awarii. W takiej sytuacji jesteśmy zazwyczaj zmuszeni do oddania sprzętu do naprawy. Wybierając serwis urządzeń AGD, powinniśmy zwrócić uwagę, czy dany zakład naprawczy posiada autoryzacje producenta naszego urządzenia. Skorzystanie z autoryzowanego serwisu niesie ze sobą wiele korzyści. W tekście wyjaśniamy jakie to korzyści.

Serwis gwarancyjny

Kupując nowe urządzenie do naszej kuchni czy inny sprzęt AGD, zawsze otrzymujemy gwarancje, która zapewni nam długie działanie urządzenia, a w przypadku awarii pozwoli nam na bezpłatną naprawę. Jeśli kupiliśmy urządzenia znanych marek takich jak Amica, Beko czy Whirlpool wszelkie naprawy gwarancyjne powinniśmy wykonywać w autoryzowanych serwisach. Serwis gwarancyjny obejmuje zazwyczaj każde urządzenie AGD, czyli np.

  • lodówki,
  • pralki,
  • zmywarki,
  • zamrażarki
  • suszarki
  • kuchenki mikrofalowe.

Oddając nasz sprzęt do autoryzowanego serwisu mamy gwarancje, że wszystkie naprawy zostaną przeprowadzone prawidłowo, a w zależności od stopnia przeprowadzonych napraw nasza gwarancja zostanie odpowiednio przedłużona. Aby znaleźć autoryzowany zakład naprawy sprzętu AGD w swojej okolicy, wystarczy wejść na stronę producenta i tam znaleźć najbliższy autoryzowany serwis.

Naprawa pogwarancyjna sprzętu AGD

Starsze urządzenia częściej ulegają awarią, a gdy nie posiadamy już gwarancji, nie możemy oddać sprzętu AGD do bezpłatnej naprawy. Jednak nie znaczy to, że musimy od razu wyrzucać stare urządzenia, gdyż autoryzowane serwisy zajmują się również naprawą pogwarancyjną. Specjaliści pracujący w takich firmach jak Eldom w Ciechanowie, nie tylko kompleksowe naprawią sprzęt AGD, ale również udzielą fachowych porad dotyczących dbania o dane urządzenie. Jest to szczególnie ważne w przypadku pralek oraz innych urządzeń, które aktywnie użytkujemy. Autoryzowane serwis zawsze posiadają na wyposażeniu nowoczesne narzędzia, a pracownicy regularnie biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach, dzięki czemu naprawa najnowszych urządzeń, jak i starszych modeli nie jest żadnym problemem.

Naprawa w serwisie lub domu klienta

Niemal każde uszkodzone urządzenie AGD można jeszcze naprawić, ale zazwyczaj wiąże się to z koniecznością przetransportowania sprzętu do serwisu, który zajmie się naprawą. Dużą zaletą korzystania z autoryzowanych serwisów naprawczych jest możliwość oddania naszego sprzętu do naprawy w danym punkcie bez obawy, że zostaniemy odesłani bez pomocy, ale najlepsze serwisy oferują również naprawy mobilne. Jeśli nasza lodówka przestała działać i nie mamy możliwości przewieźć jej do punktu naprawy, to usługi firm zajmujących się serwisem sprzętu w domu klienta są idealnym rozwiązaniem. Urządzenia AGD naprawione przez profesjonalistów w autoryzowanym salonie lub od razu w domu klienta będą nam służyć jeszcze przez długi czas.

Niezależnie czy awarii uległa stara lodówka, czy nowa kuchenka mikrofalowa, wszelkie naprawy powinniśmy zawsze przeprowadzać w autoryzowanym serwisie. Zagwarantuje to fachową naprawę urządzeń, zgodnie z zasadami narzuconymi przez producentów, a nam pozwoli się cieszyć profesjonalnie naprawionym sprzętem AGD.

Opracowanie:
Ciechanów, Głowackiego 12
tel. 23 672 48 34
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz