Materiał Partnera

Dlaczego trenować judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik?

Dlaczego trenować judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik?

Judo to japońska sztuka walki, której uprawianie przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu. Trenuje się nie tylko mięśnie, ale siłę woli, obowiązkowość, samodyscyplinę, równowagę emocjonalną, pozbawiając się negatywnych emocji, gromadzonych w trakcie codziennego życia. Pozwala poznać samego siebie i własne możliwości. Treningi sportowe w Klub Fight Fun Michał Bartusik w Niechobrzu są najlepszym sposobem spędzania czasu wolnego.

Dlaczego warto trenować judo?

Judo mogą trenować dzieci od 4. do 12. roku życia oraz dorośli. Warto rozpocząć zajęcia pod okiem doświadczonych trenerów, na których są walki na macie, nowe chwyty i rzuty. Młodzi sportowcy odpowiednio przygotowywani do zawodów, odnoszą sukcesy i cieszą się swoimi zwycięstwami oraz kolejnymi zdobytymi umiejętnościami. Klub Fight Fun Michał Bartusik organizuje też obozy judo letnie i zimowe, które dla wszystkich uczestników są nie tylko czasem dodatkowych treningów, ale też niezapomnianej zabawy i atrakcji sportowych. Prowadzone są nabory do poszczególnych grup judo.

Można zapisać dziecko na trening próbny, by dowiedzieć się, na czym polega ta japońska sztuka walki i zobaczyć, w jaki sposób pracują trenerzy

– mówi ekspert.

Dlaczego warto trenować judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik?

Na zajęciach, dzieci i dorośli nabierają pewności siebie i wewnętrznej siły. Trenowanie judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik pozwala naładować akumulatory i wzmocnić się fizycznie oraz psychicznie. Podczas treningów pracują równomiernie wszystkie partie mięśni i z czasem poprawia się kształt sylwetki. Uprawianie tego sportu pozwala lepiej radzić sobie z rozmaitymi trudnościami, jakie pojawiają się w codziennym życiu. Nie bez znaczenia jest nabycie umiejętności obrony, która może być niezwykle przydatna w razie niespodziewanego ataku. Warto przygotować dziecko do życia, również pod tym kątem, bo daje pewność, że nikt go nie skrzywdzi, ale trenować może każdy, bo nie ma ograniczeń wiekowych.

Opracowanie:
Niechobrz 791
tel. 886 597 584
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz