Materiał Partnera

Dlaczego remont mieszkania pod klucz jest tak opłacalny?

Dlaczego remont mieszkania pod klucz jest tak opłacalny?

Coraz większa liczba inwestorów indywidualnych, decyduje się podjąć współpracę z wykonawcami remontów mieszkań oraz domów pod klucz. Opcja ta nie tylko jest niesamowicie komfortowa, ale także opłacalna pod kątem finansowym. Zapewnia ona również piękno wnętrz, które wykonane są w najwyższej z możliwej jakości. Nieprawdą jest bowiem to, że ją wyznaczają tylko materiały budowlane. Duże znaczenie ma doświadczenie i innowacyjne techniki wykonawcze ekip remontowych.

Optymalizacja czasu inwestycji

Na pytanie dlaczego remont mieszkania pod klucz jest tak opłacalny, można odpowiedzieć, że dlatego, iż dzięki niemu optymalizowany jest czas całej inwestycji. W porównaniu ze standardowymi remontami etapowymi, czy przeprowadzanymi przez kilku podwykonawców, pełna modernizacja wnętrz może być wydłużona nawet o kilka dni, w przypadku mieszkania o powierzchni zaledwie 70 metrów kwadratowych. To niestety przekłada się również na wyższe łączne koszty…

Warto wiedzieć! Remont pod klucz to również wygoda i bezpieczeństwo. Wszystkie prace mogą być przez inwestora zatwierdzane dzięki dokumentacji fotograficznej. To pozwala „prowadzić” remont nawet z drugiego końca Polski, czy świata! Jest to idealna opcja dla emerytów, zapracowanych osób, oraz emigrantów zarobkowych, tworzących swój azyl również w rodzinnych stronach.

Optymalizacja finansowa

Dla wielu z nas opcja remontu pod klucz kojarzy się z komfortowym procesem aranżacji wnętrz, który dedykowany jest dla osób zamożnych. Warto jednak wiedzieć, że jest to mit, który warto obalić. Prawdą jest bowiem to, że całościowy remont w wersji pod klucz, wielokrotnie pozwala właśnie na obniżanie wszelkich kosztów! W jaki sposób się to dzieje? Przede wszystkim dzięki wspomnianemu skróconemu czasowi inwestycji, dzięki opłaceniu usług tylko jednej firmy wykonawczej, a także dzięki uzyskaniu materiałów remontowych, często po preferencyjnych cenach. Hurtownie, z którymi współpracują najlepsze ekipy wielokrotnie zapewniają im bowiem spore rabaty, zwłaszcza przy większych inwestycjach takich, jak wykończenie całego mieszkania od sypialni, przez salon, kuchnię, aż po łazienkę!

Inwestycja w najwyższą jakość

Prace firm zajmujących się remontami pod klucz, oparte są o nowoczesne metodologie zarówno jeśli chodzi o sztukę remontową, jak i o logistykę. Dzięki temu uzyskiwana jest najwyższa jakość wnętrz, również pod względem energooszczędności oraz trwałości. Warto zatem podejmować współpracę z takimi pracowniami, jak Bud-Vick’s Wiktorii Rutkowskiej, która nie tylko przeprowadzi remont, ale także zagwarantuje pomoc przy tworzeniu projektu aranżacyjnego. 

Opracowanie:
Legionowo, Zegrzyńska 81A lok. 11
tel. 505 908 175
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz