Artykuł sponsorowany

Dlaczego obsługę kadrowo-płacową warto powierzyć firmie E-pok?

 Dlaczego obsługę kadrowo-płacową warto powierzyć firmie E-pok?

Outsourcing usług kadrowo-płacowych to coraz popularniejszy sposób na to, aby wszystkie zależności formalne miedzy pracodawcą a pracownikiem były dopięte na ostatni guzik. I to bez tworzenia osobnego działu w firmie, co jest szczególnie korzystne, kiedy prowadzimy niewielkie przedsiębiorstwo. Sprawy kadrowe możemy z pełnym zaufaniem powierzyć specjalistom w dziedzinie – firmie E-pok, która zajmuje się profesjonalnym wsparciem przedsiębiorców.

Zakres obsługi kadrowo-płacowej

Zlecenie księgowości i obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie jest nie tylko opłacalne, ale daje przedsiębiorcy czas, który może powierzyć na rozwój firmy. Można oczywiście zainwestować środki we własny dział kadr i płac, ale przy niewielkim przedsiębiorstwie może to wygenerować dodatkowe koszty. O wiele bardziej opłacalnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest zlecenie obsługi kadrowo-płacowej doświadczonemu biuru rachunkowemu, które dopilnuje wszystkich formalności i obowiązków wynikających z zatrudniania pracowników.

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowywanie umów czy rejestrów urlopów to zajęcia, które wymagają wysokiego skupienia, nie tylko od strony formalnej. Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje bowiem wiele innych czynności, do których należy między innymi naliczanie wynagrodzenia pracowników. To odpowiedzialne zajęcie, które powinno się zlecić wykwalifikowanej księgowej aby uniknąć przykrych pomyłek. Biuro rachunkowe E-pok zajmuje się przygotowywaniem umów o pracę i zlecenie oraz aneksów, weryfikacją dokumentów pracowników, rejestracją w ZUS oraz sporządzaniem i wysyłką rocznych deklaracji PIT. Specjaliści zajmą się także szeregiem innych spraw, jak chociażby przygotowywanie zaświadczeń i dokumentów na potrzeby urzędów i przedsiębiorcy.

Współpraca z biurem rachunkowym i kompleksowa obsługa firm

Poza ofertą kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, E-pok prowadzi pełną oraz uproszczoną księgowość dla firm. Oferta biura rachunkowego obejmuje:

  • prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • rozliczenia VAT i PIT,

  • analiza sprawozdań finansowych,

  • ekspertyzy ekonomiczno-finansowe,

  • zmiany KRS w spółkach,

  • konsultacje podatkowe,

  • doradztwo podatkowe,

  • pomoc w założeniu firmy.

Ponadto biuro rachunkowe z Warszawy oferuje tzw. wirtualne biuro z obsługą korespondencji oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające współpracę i prowadzenie własnej działalności. Jeżeli więc szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się sprawami twojego przedsiębiorstwa, zapoznaj się z ofertą E-pok.

Opracowanie:
Warszawa, al. Armii Ludowej 6 lok. 164
tel. 22 628 61 01
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz