Materiał Partnera

DIP SYSTEM UV/LED GlamLac – nowoczesna metoda stylizacji paznokci!

DIP SYSTEM UV/LED GlamLac – nowoczesna metoda stylizacji paznokci!

Dzisiejsze lakiery hybrydowe utrwalane metodą UV bądź LED wyróżniają się swoją niezwykłą trwałością. Warto jednak wiedzieć o tym, iż w sztuce manicure liczą się odpowiednie techniki, a także innowacje. Jedną z nich jest DIP SYSTEM UV/LED GlamLac, który zwojował rynek lakierów hybrydowych. Metodę tę chcą wykorzystywać niemalże wszystkie salony piękności, dlatego zgłaszają się do profesjonalnych firm branżowych na specjalistyczne szkolenia.

Lakier hybrydowy o niezwykłej trwałości

Manicure oparty na lakierach hybrydowych związany jest z wykorzystaniem specjalnych produktów polimerowych, które wyróżniają się wysokim poziomem pigmentacji oraz brakiem rozpuszczalników w składzie. Każda kobieta korzystająca z usług manikiurzystek wie, iż lakier hybrydowy utwardzany jest z postaci płynnej do stałej dzięki światłom UV lub LED – odbywa się to dzięki wykorzystaniu specjalnych katalizatorów. Warto przy tym wiedzieć, że czas utwardzania, a także późniejszego wykańczania stylizacji paznokci zależy w dużej mierze od zastosowanej lampy, jakości lakieru podkładowego (nakładanie topu), a także samego lakieru hybrydowego. To dlatego dzisiaj na rynku najnowocześniejszą metodą manicure jest DIP SYSTEM UV/LED GlamLac. Nie należy jednak zapominać o zdolnościach manualnych, wizażu, czy nawet artystycznych danej stylistki paznokci. Dobrze przeszkolone manikiurzystki są w stanie przygotować niepowtarzalne ozdoby kobiecych dłoni!

Poznaj nowoczesną metodę stylizacji paznokci wraz z CosmeticsNail Art

Samo wykorzystywanie innowacyjnych jakościowo produktów testowanych laboratoryjnie nie pozwala osiągnąć odpowiedniego efektu nieziemskich stylizacji paznokci, które będą nie tylko piękne wizualnie, ale także bardzo trwałe – wyznacznik ten według badań ankietowych kobiet, jest dla nich jednym z najważniejszych. Wiele salonów piękności korzysta zatem z usług szkoleniowych profesjonalnych firm branżowych takich jak CosmeticsNail Art. Sp. z o.o. Kursy, które spełniają najwyższe światowe standardy, a kończące się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu wybierane są również przez wiele kobiet, które chcą poznać tajniki stylizacji paznokci. CosmeticsNail Art oferuje im praktyczne szkolenia na paznokciach naturalnych oraz szablonach w zakresie manicure hybrydowego, klasycznego, frezarkowego, kombinowanego, czy też podologicznego (sztuka pięknych i zdrowych paznokci stóp). Oprócz tego firma podejmuje się oferowaniu kursów przedłużenia płytki paznokcia na szablonie, a także tych instruktorskich – prowadzi je znana w całej branży stylistka paznokci Ewa Pastuszak! To między innymi do niej zgłaszają się salony kosmetyczne, które chcą poznać DIP SYSTEM UV/LED GlamLac.

Dlaczego DIP SYSTEM UV/LED GlamLac jest taki pożądany?

DIP SYSTEM UV/LED GlamLac swoją innowacyjność opiera o wykorzystanie specjalistycznej formuły medycznego kleju, który jest połączony z wysokiej jakości aktywatorem, a także miałkim oraz ultra lekkim pudrem. To między innymi dzięki temu na szkoleniach manicure hybrydowego kursanci dowiadują się jak wykonać pełną stylizację paznokci nawet w dwadzieścia minut! Warto przy tym podkreślić, iż DIP SYSTEM UV/LED GlamLac pozwala na utrzymywanie się przez minimum dwa tygodnie, a cała oferta lakierów składa się z ponad 150 odmian kolorystycznych oraz wzorniczych – głęboka barwa świetlista, pastelowa, brokatowa lub french manicure. Olbrzymią zaletą kursów CosmeticsNail Art i metody DIP SYSTEM UV/LED GlamLac, jest także możliwość uzyskania paznokci cienkich o bardzo naturalnym wyglądzie. Produkty z nowej linii są zaś bezzapachowe i antyalergiczne.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz