Materiał Partnera

Diagnostyka, sprzedaż i regeneracja zaworów EGR

Diagnostyka, sprzedaż i regeneracja zaworów EGR

Zawory EGR można porównać z filtrami cząstek stałych DPF, jeśli chodzi o ich poziom usterkowości. Na szczęście ich wymiana, sprzedaż i diagnostyka to działania znacznie tańsze oraz wykonywane w bardzo dużych odstępach czasu – nie oznacza to jednak tego, że układy recyrkulacji spalin, nie są dla kierowców prawdziwą zmorą. Duża ilość klientów wymagających specjalistycznej obsługi, powoduje, że dzisiaj na rynku obecne są specjalistyczne zakłady zajmujące się ich diagnostyką, sprzedażą, a także regeneracją. Przykładem takiego warsztatu jest P.P.H.U. MARIW Zawory EGR, który znajdziesz pod Łodzią.

Regeneracja zaworów EGR

Firma Zawory EGR P.P.H.U. MARIW słynie na lokalnym, a także krajowym i zagranicznym rynku z regeneracji zaworów EGR do różnych marek i modeli samochodów. Szczególnie obsługiwane są podzespoły aut OPEL Zafira, Vectra C, Astra G, SAAB, MERCEDES (np. Regeneracja zaworu 2,0 DTI, DTH, 2,2 DTI, DTR, 1,7 - 2,2 CDI klasa A B C E; 2,2 - 3,0 CDI Sprinter; 3,0 - 3,2 CDI osobowe; 2,7 CDI Sprinter om 612; 4,0 CDI; 4,2 CDI), FORD, JAGUAR, JEEP. Warto przy tym wiedzieć, że naprawy i czyszczenie tychże podzespołów przeprowadzane są bardzo błyskawicznie, a mogą odbywać się w dwóch modelach: dostarczenie zaworu przesyłką kurierską lub pojawienie się z autem lub samym zaworem EGR w naszym warsztacie, który znajduje się w Ksawerowie w bliskich okolicach Łodzi.

Sprzedaż zregenerowanych zaworów EGR

Firma P.P.H.U. MARIW wyspecjalizowała się również w sprzedaży wysokiej jakości zaworów zregenerowanych EGR, które testowane są specjalistyczną aparaturą pomiarową. To zapewnia oferowanie bardzo trwałych układów recyrkulacji spalin, nawet jeśli pochodzą one z rynku wtórnego. Wielokrotnie jest to działanie bardzo opłacalne dla kierowców, ponieważ znacznie obniża cenę, która przy wymianie komponentu na nowy, jest dość spora. Warto przy tym wiedzieć, że zakład mechaniki pojazdów P.P.H.U. MARIW wie, jak ważne są działania recyklingu motoryzacyjnego, dlatego skupuje również od wielu klientów uszkodzone zawory EGR.

Specjalistyczna diagnostyka

Jeśli chcesz uniknąć kosztów związanych z wymianą zaworu EGR, czy jego regeneracją, korzystaj z częstej diagnostyki tychże podzespołów w zakładzie MARIW. Specjaliści tego warsztatu posiadają bowiem odpowiednią wiedzę konstrukcyjną, a także nowoczesny sprzęt, który pozwolą ocenić stopień uszkodzenia. Istotne przy tym jest to, że udzielą oni Ci również odpowiednich wskazówek co do tego, w jaki sposób jeździć, aby nie obciążać znacznie zaworów EGR. Rozpiszą również dla Ciebie odpowiedni harmonogram okresowych przeglądów! Dzisiaj z takiego rozwiązania korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele całych flot – np. aut dostawczych marki Mercedes.

Opracowanie:
Ksawerów, Sucha 5
tel. 605 051 361
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz