Materiał Partnera

Designerskie dekoracyjne wyroby z metalu od firmy Kormet

Designerskie dekoracyjne wyroby z metalu od firmy Kormet

Metale takie, jak aluminium, czy też stal, dzięki swoim wysokim właściwością technicznym, a także łatwej obróbce, w takich procesach jak między innymi skrawanie CNC, są obecnie wykorzystywane w niezliczonej ilości branż. Jedną z nich ich jest ta dekoracyjna. Dzisiaj najlepsze pracownie projektowo-wykonawcze, są w stanie przygotować niepowtarzalne wyroby, które będą zdobiły wnętrza, czy ogrody. Takie dekoracje z metalu oferuje firma Kormet, w czterech liniach produktowych!

 Garden Decor

 Pierwszą linią wyrobów dekoracyjnych od Kormet są dekoracje ogrodowe. Wykonywane są one najczęściej ze stali nierdzewnej i tworzone są ręcznie. Pozwala to na tworzenie wyjątkowych instalacji ogrodowych, których nie kupimy nawet w najlepiej zaopatrzonym sklepie z dekoracjami. Warto przy tym wiedzieć, że wyroby firmy Kormet z linii Garden Decor, można uznać za „wietrznych tancerzy” – ozdoby, które swoją niepowtarzalność i piękno ukazują dzięki sile natury. Świetnie one zaś współgrają z bryłami budynków w różnych stylach architektonicznych – od rustykalnego, przez klasyczny, po skandynawski, czy awangardowy.

 Christmas Decor

 Firma Kormet jest znanym również producentem i wykonawcą indywidualnych projektów, związanych z dekoracjami świątecznymi. Mowa między innymi o pięknych, różnokształtnych, małych i wielkich stojakach na bombki, które są dedykowane zarówno dla małych wiszących dekoracji, jak i dla tych przekraczających nawet 200 milimetrów średnicy! Ważne przy tym jest to, iż tego typu stojaki/wieszaki bombkowe, są tworzone między innymi z mosiądzu, co zapewnia trwałość ozdoby przez wiele lat. Ich wysokie parametry techniczne, pozwalają również magazynować bezpiecznie dekoracje, po skończonym okresie świątecznych w piwnicy, czy na strychu!

 Home Decor

 Trzecia linia produktów pracowni Kormet, związana jest z dekoracjami metalowymi w domu. Mowa między innymi o kwietnikach, świecznikach, konewkach, serwetnikach, lampkach oliwnych oraz odlewanych literach i cyfrach. Dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, pozwalającego na przeprowadzanie złożonych procesów metaloplastyki i obróbki materiałów, firma Kormet, jest w stanie przygotować również niestandardowe dekoracje na Twoje specjalne zamówienie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

 Office Decor

 Linia Office Decor jest dedykowana, dla wystroju wnętrz biur, sklepów odzieżowych, drogerii, czy też punktów jubilerskich. Podobnie, jak w przypadku dekoracji domowych, mogą one być bardzo różnorodne. Wielu klientów zamawia jednak od firmy Kormet, eleganckie stojaki na prospekty w poziomie lub pionie, na których można wykonać grawerunki z nazwą i logo przedsiębiorstwa!

Opracowanie:
Poznań, Bełzy 16
tel. 502 551 506
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz