Materiał Partnera

Depilacja laserem Soprano Ice Platinum™

Depilacja laserem Soprano Ice Platinum™

Obecnie coraz więcej kobiet, a nawet mężczyzn, korzysta z zabiegów depilacji laserowej. Tego typu działania w obrębie medycyny estetycznej, to skuteczny sposób na uzyskanie pięknej oraz gładkiej skóry. Nie bez znaczenia jest również jej zdrowie. Włoski rosnące w różnych partiach naszego ciała, są siedliskiem bakterii i mikroskopijnych pasożytów (np. nużeńce), co może wpływać na podrażnienia, zaczerwienienia, a nawet trądzik. Dzisiaj zatem nowoczesna depilacja zapewnia odpowiednią ochronę dermatologiczną i podobnie jak wizyta u dobrego fryzjera, poprawia samopoczucie, podnosząc samoocenę.

Wzrost zainteresowania depilacją laserową

Wiele kobiet cierpiących z powodu nadmiernego owłosienia, poszukuje najskuteczniejszego sposobu usuwania włosków zarówno z powierzchni skóry twarzy, rąk, czy nóg, jak i też brzucha, pleców ora okolic intymnych. Obecnie najbezpieczniejszą, najskuteczniejszą oraz najbardziej komfortową metodą, jest depilacja laserowa. Decyduje się na nią coraz większa liczba kobiet, zwłaszcza tych aktywnych zawodowo, między 20 a 60 rokiem życia, ale z każdym rokiem rośnie też liczba mężczyzn decydujących się na tego typu specjalistyczne, i atrakcyjne cenowo zabiegi.

Depilacja laserowa w najnowszej technologii

Wzrost zainteresowania nowoczesną technologią depilacji laserowej powoduje, że obecnie w sektorze medycyny estetycznej można zauważyć nawet zjawisko turystyki medycznej. Z całej Polski do takich ośrodków, jak MED ESTETYKA, przybywa rocznie setki klientów. Nic dziwnego, zwłaszcza że takie placówki posiadają nowoczesne Lasery Soprano Ice Platinum™, które pozwalają na wykonywanie prawie nieodczuwalnych zabiegów depilacji, przy zagwarantowaniu najwyższej skuteczności. Urządzenie pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Niezależnie od fototypu skóry oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny, a to wszystko przy kontroli takich specjalistów, jak kosmetologa Barbary Geryn-Szcząchor.

Laser Soprano Ice Platinum™ – sposób działania

Laser Soprano Ice Platinum™ jest urządzeniem do depilacji wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. To pierwszy na świecie laser emitujący trzy rodzaje i długości wiązek laserowych podczas jednego impulsu: Aleksandryt 755 nm, Dioda 810 nm i Nd:Yag 1064 nm. Technologia ta pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach, co zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor, a także strukturę włosa. Synergia działania trzech fal pozwala na szybkie i przede wszystkim bezpieczne pozbycie się owłosienia w komfortowych warunkach.

Metoda ta polecana jest zaś do wszystkich fototypów skóry. Laser Soprano Ice Platinum™ idealnie sprawdza się w przypadku włosów szczególnie jasnych i cienkich, do usuwania zbędnego owłosienia na twarzy i wszystkich partiach ciała. Dzięki temu, że aparat wyposażony został w dodatkową głowicę Facial Tip, umożliwia depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak nawet wnętrze nosa czy uszu! Zabiegi innowacyjnym laserem wykonywane są zaś z niespotykaną dotąd szybkością, co sprawia, że nie trzeba tracić czasu na długie przebywanie w fotelu zabiegowym.

Skuteczność Lasera Soprano Ice Platinum

Aby uzyskać długotrwały efekt gładkiej i promienistej skóry, należy depilację laserową wykonywać w seriach zabiegowych, w rozłożonym przez kosmetologa czasie. To ile wizyt w ośrodku medycyny estetycznej, należy złożyć, jest cechą indywidualną. Czasem proces depilacji laserowej może trwać nawet 6 miesięcy, co jest związane z tym, iż każdą z sesji przeprowadza się w kilkutygodniowych odstępach (6-8 tygodni) w zależności od depilowanego obszaru. Istotne jest także, odpowiednie pielęgnowanie skóry po wykonanych zabiegach, a także stosowanie wielu wskazówek dermatologicznych, które pozwolą na zwiększenie efektywności działania innowacyjnego lasera. Z nimi zaś dokładnie zapoznają Ciebie specjaliści kosmetologii, z takich ośrodków, jak MED ESTETYKA!

Przygotowanie przed zabiegiem

Każda osoba, która gotowa jest na zabieg laserem Soprano Ice Platinum, powinna wiedzieć, w jaki sposób przygotować swoją skórę do działania innowacyjnej aparatury. Ośrodek MED ESTETYKA, rekomenduje w szczególności, aby:

  • dzień przed zabiegiem zgolić włosy w miejscu depilacji,
  • miesiąc przed depilacją nie wyrywać włosów za pomocą depilatora, pęsety i wosku – możemy je golić maszynką jednorazowego użytku,
  • do 4 tygodni przed depilacją nie kremować skóry preparatami z witaminą C, A i kwasami,
  • do 4 tygodni przed zabiegiem nie przyjmować leków o działaniu fotoalergicznym, antybiotyków i nie pić naparów z ziołami takimi jak nagietek i dziurawiec,
  • na 24 h przed depilacją nie należy również stosować leków przeciwbólowych,
  • nie zaleca się także stosowania kosmetyków samoopalających na 4 tygodnie przed zabiegiem,
  • ważne jest również zachowanie odstępów czasowych pomiędzy zabiegami laserem i kierowanie się instrukcjami podanymi, przez takich specjalistów, jak Barbara Geryn-Szcząchor.

Oceń artykuł (3)
4.7
Komentarze
Dodaj komentarz