Materiał Partnera

Decoupage – niezbędne półprodukty w ofercie renomowanego sklepu

Decoupage – niezbędne półprodukty w ofercie renomowanego sklepu

Powierzchnie poszczególnych przedmiotów pokrywane różnego rodzaju zdobieniami z papieru i serwetek  to decoupage – technika, która cieszy się sporą popularnością i pozwala na stworzenie nietuzinkowych, spersonalizowanych dekoracji. Konieczne jest jednak wykorzystanie odpowiednich półproduktów. Dostępne są one w sklepie Świat według Margo, który swoim klientom proponuje sporą liczbę materiałów zdobniczych – jakich konkretnie?

Różne typy papieru i serwetek  do decoupage’u

Decoupage to przede wszystkim wykorzystanie papieru i serwetek. W ofercie sklepów z artykułami niezbędnymi do realizowania tej techniki zdobniczej znaleźć można wiele jego rodzajów. Mam ponad 4000 tysiące różnych wzorów serwetek i można je kupować po 1 sztuce.  Najczęściej wykorzystywany jest papier ryżowy do decoupage’u – jego warianty w różnych formatach oferuje swoim klientom Świat według Margo. Szeroki asortyment tego dystrybutora artykułów do decoupage’u obejmuje także papiery klasyczne i serwetki ryżowe, ale też papiery wykorzystywane do uzyskania niezwykle widowiskowego efektu 3D. Do ozdabiania kartek okolicznościowych, karnetów, zaproszeń, szkła, ceramiki czy albumów świetnie sprawdzi się natomiast papier samoprzylepny, który również znaleźć można w renomowanym sklepie Świat według Margo. Jego rozbudowana oferta dotyczy również papierów typu stone – to wodoodporny, mineralny typ, który charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie obciążenia, np. rwanie. Świat według Margo proponuje też swoim klientom papiery z możliwością ich przenoszenia dzięki preparatom do transferów. Jakie jeszcze półprodukty wykorzystuje się w decoupage’u?

Wiele półproduktów

Wyjątkowa technika zdobienia, jaką jest decoupage, wymaga zastosowania wielu różnego rodzaju półproduktów. Konturówki, perły w płynie, wiele rodzajów bombek surowych z plastiku do ozdabiania czy jajek . Zaliczają się do nich m.in. brokat i mikrokulki, które pozwalają uzyskać niepowtarzalny, bajkowy wygląd dekorowanych przedmiotów. W ofercie sklepu Świat według Margo znaleźć można zarówno brokaty i mikrokulki, jak i farby akrylowe w tym farby do tkanin i skóry, glamour, delikate itd, kredowe, podkładowe , pastę gesso , masy plastyczne superlekkie czy soft Clay , model ling paste, fiber paste , do robienia wycisków czy  przeznaczone do odlewów. Złocenia, szablony i całą gamę foremek silikonowych i plastikowych o przeróżnych wzorach i wielkościach. Wiele specjalistycznych preparatów np. do efektu rdzy, patyny , lustra, szronu, preparaty do crackle do spękań jedno i dwuskładnikowych , patyny , pasty postarzające, mgiełki do techniki- Mix Media, kleje i lakiery specjalistyczne.  Decoupage to także wiele przedmiotów wykorzystywanych do ozdabiania. Szeroki asortyment sklepu Świat według Margo obejmuje wyroby ceramiczne, drewniane, kartony, MDF, surowe maski do ozdabiania, ozdobniki ze styropianu, metalu, szkła czy np. tkaniny. Wiele przedmiotów do wykańczania np. szkatułek – nóżki, narożniki , zameczki, uchwyty czy akcesoria do tworzenia kompozycji Mix-mediowych.  Dzięki dużej dostępności poszczególnych półproduktów możliwe jest stworzenie dekoracji decoupage według indywidualnych preferencji i założonego projektu. Warto jednak postawić na renomowany sklep z tego typu artykułami – Świat według Margo zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów do decoupage’u i jest w stanie dostarczyć je pod wskazany przez klienta adres. Służymy również radą i zapraszamy na kursy decoupage.

Można również kupić moje gotowe prace lub zamówić ozdabianie Państwa przedmiotów w spersonalizowany sposób. Ozdabiam maski weneckie , pudła na kapelusze, kuferki , skrzynki, chusteczniki, stare deski, wieszaki itd. Ozdobić można prawie wszystko według Twoich upodobań. Będzie to jedyny taki przedmiot na świecie a w dodatku rękodzieło.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz